برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تعطیلی ورزشگاه ماراکانا بعد از جام جهانی ۲۰۱۴

شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — گل

طبق گزارش منتشره در رسانه های مختلف خبری ورزشگاه مشهور ماراکانای برزیل بعد از میزبانی جام جهانی ۲۰۱۴ تعطیل خواهد شد.

در گزارش منتشره از سوی کمیته بین المللی المپیک، سرشناس ترین ورزشگاه برزیل ویژگی های لازم برای میزبانی بازیهای المپیک سال ۲۰۱۶ را ندارد. این درحالی است که شهر ریودوژانیرو نامزد کسب میزبانی بازیهای المپیک سال ۲۰۱۶نیز هست.

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که این ورزشگاه که بیش از ۱ میلیارد دلار صرف ساختش شده، تنها ۳۹ امتیاز تا گرفتن نمره قبولی فاصله دارد و از میان پارامترهایی که دراین راستا مشکل ساز شده، سقف ورزشگاه است که تنها ۸۱ تن وزن دارد و ۴۰ تن دیگر با وزن درنظر گرفته شده فاصله دارد.

در ادامه این ایرادها می توان با ساخت پارکینگ و مراکز خرید در اطراف ورزشگاه اشاره کرد که در برنامه های کمیته المپیک جایی ندارد.

این ورزشگاه که برای رقابت های جام جهانی ۱۹۵۰ مورد بهره برداری قرار گرفته بود از سال گذشته برای انجام بازسازی های لازم برای میزبانی جام کنفدراسیون‌ها در سال ۲۰۱۳ تعطیل شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391