برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وزیر ورزش سابق فرانسه: تضمین نمی‌دهم تیم فرانسه در سال ۱۹۹۸ دوپینگ نکرده باشد

جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۹ — گل

وزیر ورزش سابق فرانسه گفته نمی‌تواند تضمین کند که تیم فرانسه در جام جهانی ۱۹۹۸ دوپینگ نکرده است.

او در جلسه کمیته سنا درباره مشکل دوپینگ در این کشور صحبت کرده است. او گفته از همه طرف به او فشار می‌آوردند که تیم ملی فرانسه را در جریان آماده‌سازی پیش از جام جهانی رها کند: «فشار بسیاری از همه طرف بود. رسانه‌ها بسیار خشونت‌آمیز با من رفتار می‌کردند.

حتی می‌گفتند من مانع آن شده‌ام که تیم فرانسه به‌خوبی آماده شود. من تک و تنها افتاده بودم و حتی چیزی نمانده بود معذرت‌خواهی کنم!»

بوفه وزیر ورزش فرانسه در سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲ بود. او گفته هرگز راهنمایی در زمینه نحوه آزمایش‌های دوپینگ به او داده نشد: «در این زمینه هیچ چیزی به ما نگفتند. البته باید زمان اتفاق را هم در نظر بگیریم. در سال ۱۹۹۸ آژانس ضددوپینگ فرانسه وجود نداشت و ما تجهیزات امروزی را هم نداشتیم. ما هرگز نمی‌توانیم با قاطعیت درباره مسائل آن تیم صحبت کنیم. در سال ۱۹۹۸ حتی هیچ قانونی ضد دوپینگ در فرانسه وجود نداشت.

ما در ابتدای راه مبارزه با دوپینگ بودیم و ابزارهای آماتوری داشتیم. پس نمی‌توانم تضمینی در این باره بدهم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391