برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری: هیچ ابهامی در مورد آینده من وجود ندارد

شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۳ — گل

ماکسی آلگری، سرمربی میلان، معتقد است هیچ ابهامی در مورد آینده اش در سن سیرو وجود ندارد و تاکید کرد کهکاملا روی صعود تیمش به رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ تمرکز کرده است.

ماسیملیانو  آلگری

روسونری رقابت های این فصل را بسیار فاجعه بار آغاز کرد و همین مسئله شایعاتی در مورد اخراج آلگری از این باشگاه به وجود آورد اما نتایج خوب این تیم در چند ماه اخیر، جای پای آلگری را در سن سیرو محکم کرد.

آنها اکنون در رتبه سوم جدول قرار دارند و همین مسئله موجب شده تا آلگری با اعتماد به نفس بیشتری در مورد آینده اش صحبت کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در حال حاضر، اگر بگویم که وقت دارم همه چیزهایی که نوشته می شود را بخوانم، دروغ گفته ام.

من روی به ست آوردن رتبه سوم تمرکز کرده ام. فصل را با شرایط خاص آغاز کردیم و اکنون جایی هستیم که می خواستیم و می توانیم به چمپیونزلیگ راه پیدا کنیم.

فکر نمی کنم تردیدی در مورد اینده ام وجود داشته باشد. نمی توانید نقش یک مربی را به ۵ دیدار اخیر کاهش بدهید. البته جدا از اینکه من چه می خواهم، تصمیم با باشگاه و به ویژه رئیس است.

کارهایی که در سه سال گذشته در اینجا انجام دادم، خوب بوده و فکر می کنم رسیدن به رتبه سوم این فصل، دستاورد خوبی است.

من با باشگاه قرارداد دارم و در حال حاضر هیچ علاقه ای برای صحبت کردن در مورد اینده ندارم زیرا می تواند روی اهداف تیم تاثیر بگذارد."

او همچنین در مورد دیدار فردا مقابل کاتانیا گفت:" این دیدار تاثیر زیاد روی رسیدن به رتبه سوم دارد و حمایت هواداران برای ما بسیار مهم است. دیدار فردا تاثیر زیادی روی این مسئله خواهد داشت که بتوانیم رتبه سوم را به دست بیاوریم.

ما برای این دیدار در انتخاب بازیکنان مشکلاتی داریم. ممکن است بواتنگ در خط حمله بازی کند. همه بازیکنان هستند به جز آبیاتی و آمبروسینی و امیدوارم مجبور نشویم تغییرات بیشتری ایجاد کنیم. از بین دی شیلیو و کنستانت هم نمی دانم کدام یک بازی خواهند کرد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391