برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری: از دست دادن رتبه سوم ناکامی نیست

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۰ — گل

در صورتی که میلانی‌ها نتوانند در دیدار فردا به پیروزی برسند و در مقابل فیورنتینا بتواند دیدارش را با پیروزی پشت سر بگذارد، شاگردان آلگری رتبه سوم را از دست خواهند داد

ماسیمیلیانو  الگری

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی میلان، اعتقاد دارد از دست دادن رتبه سوم جدول در آخرین هفته فصل، نمی تواند به معنای ناکامی روسونری در این فصل باشد.

در صورتی که میلانی‌ها نتوانند در دیدار فردا به پیروزی برسند و در مقابل فیورنتینا بتواند دیدارش را با پیروزی پشت سر بگذارد، شاگردان آلگری به جای حضور در چمپونزلیگ، باید در رقابت های لیگ اروپا حضور پیدا کنند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما به پایان رسیده ایم که با لحظات راضی کننده ای همراه بود. ما برای رسیدن به رتبه سوم، باید به پیروزی برسیم؛ این برای رسیدن به چمپیونزلیگ بسیار مهم است اما اگر اینطور هم نشود، نمی توان گفت ما فصل ناکامی داشته باشیم.

سیه نا ناامید و سرخورده نیست. آنها به دنبال رسیدن به یک نتیجه خوب هستند تا سری آ را با سربلندی ترک کنند. بازیکنان ما برای اینکه به بهترین شکل برای این دیدار آماده شوند، هفته فوق العاده ای را پشت سر گذاشتند.

ما دو امتیاز از فیورنتینا بیشتر داریم و مطمئنا بیشتر از آنها تلاش می کنیم. واقعا حیف است که یکی از دو تیم چمپیونزلیگ را از دست بدهد.

آنها فوتبال خوبی به نمایش می گذارند اما در فوتبال نتیجه مهم است. تنها در یکی دو دیدار می تواند بدون شایستگی به پیروزی رسید؛ در بقیه دیدارها باید خیلی خوب کار کنید؛ همان کاری که ما انجام دادیم."

به تازگی شایعاتی در مورد جدایی آلگری از میلان و رفتن او به رم منتشر شده اما سرمربی میلان این شایعات را تکذیب کرد.

" آیا این آخرین کنفرانس مطبوعاتی من در میلان است؟ بله ...البته برای این فصل. کسی در حال حاضر به آینده فکر نمی کند.

من با برلوسکونی صحبت کردم اما متاسفانه او به دلایل صخصی نتوانست به اینجا بیاید. من هنوز در مورد آینده ام تصمیم گیری نکرده ام. زیرا فردا یک بازی مهم داریم. بعد از آن من با باشگاه صحبت خواهد کرد. در حال حاضر تنها به دیدار مقابل سیه نا فکر می کنیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391