برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد مقامات از سران بارسا: مصرف نوشیدنی الکلی درجشن، وجهه تیم رازیر سوال می برد

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — گل

بعد از برگزاری جشن های خیابانی قهرمانی بارسلونا، خوان کولوم، نایب رئیس داخلی موسسه وابستگی به مواد مخدر با ابراز نارضایتی از جشن تیم کاتالان دراین باره به صحبت پرداخت

تیم بارسلونا

آژانس سلامت عمومی در شهر بارسلونا از سران باشگاه کاتالان درخواست کرده بود تا جشن قهرمانی این تیم در خیابان های بارسلونا که هفته گذشته برگزار شد، بدون حضور هرگونه نوشیدنی الکلی باشد

اما بعد از برگزاری جشن های خیابانی قهرمانی بارسلونا، خوان کولوم، نایب رئیس داخلی موسسه وابستگی به مواد مخدر با ابراز نارضایتی از جشن تیم کاتالان دراین باره به صحبت پرداخت

به گزارش diez.hn، البته در جریان جشن خیابانی بارسلونا هیچ یک از بازیکنان این تیم رفتار نامعقول و غیرشایسته ای را انجام نداد و همه چیز طبق روال و با سلامت روانی کامل بازیکنانب رگزار شد ولی در برخی از تصاویر، بازیکنان تیم درحال نوشیدن نوشیدنی های سبک الکلی دیده می شدند و به علاوه در بخشی از اتوبوس حامل بازیکنان تیم قهرمان این فصل لالیگا، تبلیغی از یک نوشیدنی الکلی دیده می شد.

کولوم در صحبت هایی دراین باره گفت:« بارسلونا همیشه در اقدام های سلامت پیشگام است و برای عدم استفاده از دخانیات والکل و تبلیغات مرتبط با این کارها همکاری می‌کند ولی حالا رفتارهای بازیکنان بارسلونا خلاف این را ثابت می کند. به نظر من جشن قهرمانی این تیم، از نظر کیفی در سطح خیلی پائینی بود.»

آقای کولوم براین باور است که بازیکنان باید نشان دهند که برای شادی در جشن قهرمانی تیمشان، نیازی به استفاده ازنوشیدنی های الکلی ندارند؛ حتی اگر نوشیدنی های سبک الکلی باشد ؛ چون در صورت استفاده از این نوشیدنی ها، تصویر بدی از خودشان ارائه کرده اند.

از سوی دیگر تونی فریه سا، سخنگوی هیئت مدیره باشگاه بارسلونا در دفاع ازعملکرد بازیکنان این تیم گفت:« ما به رفتار بازیکنانمان افتخار می کنیم. آنها در طول تمام جشن قهرمانی رفتاری مثال زدنی داشتند.»

او به علاوه به این نکته اشاره کرد که با وجود استفاده برخی از بازیکنان بارسلونا از نوشیدنی های الکلی سبک، هیچ کسی درنوشیدن زیاده روی نکرده و رفتار زشتی نداشت .

هفته گذشته و بعد از بازگشت کاروان بارسلونا از شهر مادرید،بعد ازمصاف با اتلتیکومادرید که با مسجل شدن جشن قهرمانی بارسا همراه بود، جشن قهرمانی خیابانی این تیم در خیابانهای شهر بارسلونا و باحضور بیش از ۵۰۰ هزار نفر برگزار شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391