برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چابی (۱): مثل قربانی‌ها به میدان نمی رویم

سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — گل

ستاره خط میانی بارسلونا در کنفرانس خبری دوشنبه شبش به این نکته اشاره کرد که بازی سه شنبه شب ۵۰-۵۰ خواهد بود

ژاوی  هرناندز

چابی ارناندس ستاره باتجربه بارسلونا دوشنبه شب به عنوان نماینده بازیکنان بارسلونا در سالن کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخ سوالات خبرنگاران را داد. این کنفرانس خبری قبل از بازی امشب دو تیم بارسلونا و بایرن در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلیانس آرنا برگزارشد . متن صحبت های چابی را در دو قسمت برایتان آماده کرده ایم که دراینجا می توانید بخش اول صحبت های چابی را به گزارش آ.اس مطالعه کنید:

*ازنظراتی که داده می شود وبارسا را تیم حذف شده دراین مرحله می دانند ناراحت نمی شوید؟

ما درشش سال اخیر،شش بار متوالی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده ایم، همان جایی که همیشه دوست داریم باشیم. این درآستانه بازی سه شنبه انگیزه های زیادی به مامی دهد. ما انگیزه های بالایی داریم. می دانیم که بایرد در خانه خودش فوق العاده بازی می‌کند و بازیکنانی را در تک تک بخش های زمین دارد که تفاوت‌ها را رقم می زنند. فکر می کنم که این حرفها با توجه به میزان آمادگی بایرن زده می شود. شاید آنها بهترین میزان آمادگی و شرایط را در اروپا داشته باشند

*اگر مسی بتواند تیم را همراهی کند،چطور خواهد بود؟

برای ما حساب بازکردن روی بهترین بازیکن دنیا اساسی است. او در هربازی ای که به میدان می رود،تفاوت‌ها را رقم می زند و بعد از ۱۰ یا ۱۵ روز وقفه انگیزه های فوق العاده ای خواهد داشت. مطمئنم که بهترین مسی ممکن را شاهد خواهیم بود. این بازیها به او انگیزه زیادی می دهد و او نشان خواهد داد که چه بازیکن بزرگی است.

*با فکر اینکه اتفاق میلان دراین بازی نیز تکرار نشود، خودتان را برای این بازی آماده می کنید؟

ما هیچ آماده سازی خاص و ویژه ای نداشته ایم. تلاش می کنیم که بربازی تسلط داشته باشیم و می خواهیم ریتم بازی را در دست بگیریم. کلید موفقیت این است که بتوانیم شخصیت بازی مان را درزمین حکمفرما کنیم؛ آن هم مقابل تیمی که از نظر فیزیکی وتکنیکی قدرتمند است. آنها می خواهند توپ را از ما بگیرند و بازی همین جا شروع می شود. در مالکیت توپ و پیاده سازی شخصیت هریک از دو تیم در جریان بازی.برای این کارها باید تلاش کرد

* این جو که شما را مدعی صعود نمی دانند، به نفع شما خواهد بود؟

قطعا مثل قربانی‌ها به میدان نمی رویم. از نظر من شانس هر یک از دو تیم برای صعود به فینال ۵۰% است . بایرن تیم واقعا بزرگی است ولی بارسلونا هم بارسلوناست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391