برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کلوپ(۲): اگر ما به فینال برسیم، اتفاقی تاریخی خواهد بود

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۵ — گل

فلسفه تیمی ما یک فلسفه خیلی ساده است. باید خوب دفاع کنیم و گل‌های زیادی بزنیم. خیلی ساده... تیم ما باید یک بازی بسته و منسجم را ارائه بدهد.

یورگن کلوپ

یورگن کلوپ سرمربی موفق بوروسیا دورتموند دوشنبه شب در کنفرانس خبری اش قبل از مصاف تیمش با رئال مادرید شرکت کردو پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد و از اطمینان زیادی که به تیمش دارد گفت. متن صحبت های کلوپ را در دو قسمت برایتان آماده کرده ایم که دراینجا می توانید قسمت دوم را مطالعه کنید:

*به افرادی که برای آمدن به مادرید و تشویق تیمتان همه کاری کرده اند،چه پیغامی دارید؟

می دانم که خیلی از هواداران حتی از اسلوی نروژ خودشان را به اینجا رسانده اند. برای هواداران بوروسیا دورتموند که به سفر کردن برای همراهی تیم دربازیهای لیگ اروپا عادت کرده بودند،این اتفاق خاص و ویژه ای است. می دانیم که لحظه مهمی پیش روست؛لحظاتی خیلی بزرگ. جو ورزشگاه فوق العاده خواهد بود.۸ هزار هوادار برای همراهی ما خواهند آمد. افراد زیادی هستند که مجبور شدند در خانه بمانند و خیلی‌ها بازی را در داخل کافه‌ها و بارها تماشا می کنند. این بازی برای همه مهم است. در تمام سالن های خانه‌ها و بارها، افراد زیادی به تماشای بازی خواهند نشست. این تنها رویای ما نیست و رویای خیلی از طرفداران ما نیز هست.

*این پروسه ای که دورتموند برای ارائه این بازی خاص طی کرده، چه پروسه ای است

خیلی ساده است. یک فلسفه خیلی ساده. ما باید خوب دفاع کنیم و گلهای زیادی بزنیم. خیلی ساده... تیم ما باید یک بازی بسته و منسجم را ارائه بدهد. نظم و انسجام درتیم خیلی مهم است و باید شجاع بود. اگر یک گل بزنی باید به دنبال دومی باشی. ما زمان کمی داشته ایم تا برای این بازی به تمرین بپردازیم. این ایده بازی کردن را مدتهاست که داریم.من فوتبال را کشف نکرده ام ولی دوست دارم که تیمم همان طوری که می دانم و همان طور که بازیکنانم خوششان می آید بازی کند. یک بحث، بحث ایده است و بحث بعد پیاده ساختن آن ایده‌ها و عقاید.. در دنیای فوتبال همه چیز آن طوری که فکر می کنی اتفاق نمی افتد.

*حالا با انگیزه های زیادی به مادرید آمده اید

کسی حتی نمی توانست تصورش را هم بکند که چنین اتفاقی بیفتد .سه شنبه شب باید تمرکزمان را روی بازی قراربدهیم. این تنها چیزی است که برای ما مهم است. هنوز به هیچ چیزی دست نیافته ایم. دردنیای فوتبال همه چیز ممکن است و این امکان هم وجود دارد که سه شنبه شب اتفاقی تاریخی رخ دهد.اگر ما به فینال برسیم،اتفاقی تاریخی خواهد بود و اگر آنها مارا حذف کنند هم همین طور. ما تمرکزمان را روی کارمان قرار داده ایم. من این اطمینان را دارم که خوب بازی خواهیم کرد و تیمی خواهیم بود که شکست دادنش سخت است. باید ۹۰ یا ۱۲۰ دقیقه در اوج کار کنیم. همه بازی مارا تماشا خواهند کرد و آنچه همه خواهند دید این است که ما بیشترین تلاشمان را برای رسیدن به فینال به کار خواهیم گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391