برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

« دروگبا» باراک اوباما شد

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۳۲ — فارس

هواداران گالاتاسرای که از مهاجم آفریقایی تیم مجبوب خود انتقاد دارند، با استفاده از ترفند‌های رایانه‌ای دیدیه دروگبا را در حرکتی شیطنت‌آمیز تبدیل به رئیس جمهور آمریکا کردند.

دیدیه دروگبا

دیدیه دروگبا در مدت ۶ ماهی که در تیم حاضر در لیگ ترکیه حضور دارد، با یکسری ناملایمتی‌ها از سوی هواداران این تیم روبه‌رو شده است. ناملایمتی‌هایی که مهم‌ترین آن حمله یکی از حامیان تیم در جلسه تمرینی و نیز شعارهای نژاد‌پرستانه علیه این بازیکن در جدال هفته گذشته با فنرباغچه بود که باعث ناراحتی مهاجم ۳۵ ساله ساحل عاجی شد.

به نظر می‌رسد اینگونه رفتار هواداران احساسی گالاتاسرای علیه گلزن سابق چلسی پایانی ندارد و هر روز گویا اتفاقی تازه از سوی آنها علیه بازیکن آفریقای روی می‌دهد.

تازه‌ترین رفتار هواداران علیه این بازیکن‌، تصویری مونتاژشده از وی به جای باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا است.

هواداران تیم که همانند مردم این کشور به اوباما انتقاد دارند، تصویر گلزن خارجی تیم خود را به جای رئیس جمهور آمریکا گذاشتند و در شبکه‌های اجتماعی بین هم رد و بدل کردند تا شیطنت تازه‌ای علیه انجام دهند و احتمالا باعث رنجش تازه این بازیکن شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391