برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرگوسن: مویس از همه ویژگی های لازم برای هدایت منچستریونایتد برخوردار است

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۱ — گل

سرمربی باتجربه یونایتدها روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که در پایان فصل اعلام بازنشستگی خواهد کرد و ساعتی پیش مویس به عنوان جانشین او معرفی شد.

سر الکس فرگوسن

سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، دیوید مویس، سرمربی جدید این باشگاه و جانشین خود را، بهترین گزینه ممکن برای هدایت شیاطین سرخ دانست.

سرمربی باتجربه یونایتدها روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که در پایان فصل اعلام بازنشستگی خواهد کرد و ساعتی پیش مویس به عنوان جانشین او معرفی شد.

فرگوسن که گفته می شود نقش زیادی در این انتخاب داشت، در مورد این انتخاب گفت:" وقتی ما در مورد گزینه‌ها در باشگاه بحث می کردیم، ناگهان همگی بر روی دیوید مویس به توافق رسیدیم. دیوید مردی است که تعهد زیادی به کارش دارد و می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد.

من مدتهاست که کار او را تحسین می کنم؛ از زمانی که در سال ۱۹۹۸ این بحث بود که او به عنوان کمک مربی به اینجا بیاید. او مربی جوانی بود که به تازگی دوران حرفه ای اش را آغاز کرده بود و از آن زمان، عملکرد فوق العاده ای در اورتون داشت. تردیدی نیست که او از کفیت لازم و مورد انتظار ما برای مربی باشگاه برخوردار است."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391