برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلداری ری هاگل به توماس شاف: شروعی جدید داشته باش!

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۲۳ — گل

اتو ری هاگل ۷۴ ساله که چهر ه ای افسانه ای در بوندس لیگا به حساب می آید و لقب فرزند بوندس لیگا را یدک می کشد پس از اخراج توماس شاف به وی تسلی و پیشنهاد شروعی جدید دا

ری هاگل در گفتگویی با روزنامه ی بیلد اظهار داشت:" توماس هنوز یک مربی جوان است و باید آرامش خود را حفظ کند و به تیم های جدید برای ادامه کار خود فکر کند."

سرمربی اسبق تیم ملی یونان ادامه داد:" توماس ۱۴ سال فوق العاده را در وردربرمن سپری کرد و پیش از این نیز من با او به عنوان یک بازیکن کار کرده ام او شخصیت بسیار بزرگی دارد."

توماس شاف پس از ۱۴ سال حضور در برمن روز چهارشنبه با این باشگاه قطع همکاری کرد این مربی ۵۲ ساله در حالی پس از ۵۱۱۹ روز از باشگاه برمن اخراج شد که پیش از او نیز اتوری هاگل به مدت ۱۴ سال در این باشگاه فعالیت داشت او با ۵۲۰۲ روز همچنان بیشترین حضور را روی نیمکت برمن دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391