برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا: ماجراهای ایکرا را درک نمی کنم

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — گل

ما در یک قدمی رسیدن به قهرمانی لیگی هستیم که لیگ سختی است. در طول این سال اتفاقات زیادی رخ داد و به همین خاطر هم باید به ارزش واقعی قهرمانی مان هم اشاره شود

آندرس  اینیستا

آندرس اینیستا، بازیکن باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبت هایی به آنالیز شرایط روز ایکر کاسیاس در باشگاه رئال مادرید پرداخته است

او در گفتگو با برنامه «آل پریمر توکه»شبکه اوندا سرو در این باره گفت:«ما که از بیرون ماجرا را می بینیم،متوجه نمی شویم. چرا که همیشه جایگاه ایکر و عملکرد او را حس کرده ایم. ما نه تنها دلیل بازی کردن او را درک نمی کنیم، بلکه آن چیزهایی که می شنویم را هم متوجه نمی شویم. شرایط سختی است. دیگو لوپس خیلی خوب بازی می‌کند و یک دروازه بان واقعا بزرگ است. ولی منظور من به شرایط ورزشی او نیست؛بلکه به چیزهایی است که به گوش ما می رسد.»

بازیکن باتجربه بارسا درادامه صحبت هایش با آنالیز آنچه در بازی با بایرن مونیخ اتفاق افتاد گفت:«احساسی که در بازی حذفی مان در لیگ قهرمانان اروپا داشتیم، احساس خیلی بدی بود؛ چه در بازی مان در خانه و چه در بازی خارج از خانه.واضح است که برای ما هم دردناک است. روحمان به درد می آید. چه بازیکنان و چه هواداران چنین احساسی دارند. البته دیدگاه‌ها نسبت به بازی،در فردای روز بازی کاملا متفاوت با همان لحظه اتمام مسابقه است. باید بادیدی وسیع و گسترده به ماجرا نگاه کرد.»

اینیستا همچنین درمورد قهرمانی قریب الوقوع تیمش در رقابت های لالیگا گفت:« نمی توان با گفتن این جمله که تیم ما در پایان این هفته قهرمان می شود،همه چیزها را دور انداخت. زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود،ما خودمان دراین باره صحبت می کنیم ولی ماتوانایی این را داریم تادر سال آینده دوباره به مبارزه بپردازیم. حذف ما از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ، به ویژه به خاطر نحوه حذف شدنمان،واقعا دردناک بود. ما در یک قدمی رسیدن به قهرمانی در رقابت های لالیگایی هستیم که لیگ واقعا سختی است. البته در طول این سالی که گذشت اتفاقات زیادی رخ داد و به همین خاطر هم باید به ارزش واقعی قهرمانی مان در لالیگا اشاره کنیم.»

اینیستا درمورد صحبت های اخیر پیکه هم به خبرنگاران گفت:«به خاطر نحوه باختی که در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا متحمل شدیم، نیازی به انجام تغییرات بیشتر در تیم نیست. این تیم در طول تمام سال نشان داده که شرایط خیلی خوبی دارد و ما در آستانه دستیابی به قهرمانی در لالیگاهستیم که ارزش خیلی بالایی دارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391