برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لیپی: یوونتوس ۳۱ جام قهرمانی در سری آ دارد

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — گل

سرمربی سابق بینکونری در صحبت هایی، قهرمانی های یوونتوس در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ را هم جزو افتخارات این تیم برمی شمارد

مارچلو لیپی

مارچلو لیپی، سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس براین باور است که هواداران یووه این حق را دارنند که تعداد جام های قهرمانی شان را سی و یک جام بدانند.

یوونتوس روز یکشنبه قهرمانی زودهنگامش در رقابت های سری آ را جشن گرفت تا این دومین قهرمانی متوالی آنها در دو سال حضور کنته روی نیمکت مربیگری یوونتوس باشد.

این درحالی است که به دلیل تبانی، بحث های زیادی در مورد اعتبار قهرمانی های بینکونری در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ مطرح است و جامهای قهرمانی یووه دراین دو سال از آنها پس گرفته شده است. با وجود بحث های جنجالی فراوانی که درمورد این دو جام وجود دارد، سرمربی سابق بینکونری براین باور است که باید این جام‌ها را هم جزو جام های یوونتوس شمارد

لیپی در صحبت هایی به جی آر پارلامنتو گفت:«یوونتوس و هوادارانش حق دارند که تعداد جام های فتح شده توسط این تیم در زمین مسابقه را ۳۱ جام بدانند. اگر کسی بخواهد این دو جام را بگیرد، این بحث دیگری است ولی هواداران یوونتوس می دانند که تیمشان این جام‌ها را در زمین مسابقه به دست آورده.»

لیپی که در سال ۲۰۰۶ ایتالیا را قهرمان جام جهانی آلمان نمود در ادامه در مورد چزاره پراندلی،جانشینش برروی نیمکت مربیگری تیم ملی ایتالیا صحبت کرد و گفت:«به نظر من ایتالیا درحال حاضر عملکرد خیلی خوبی دارد. پراندلی تیم را تدریجا نوسازی کرده و این خیلی مهم است.بعد از جام جهانی آفریقای جنوبی ،بدون درنظر داشتن نتیجه نهایی، یک بازسازی درتیم لازم بود و چزاره توانست به شیوه مثبتی این کار را انجام دهد. تیم ایتالیایی او در دو سال اخیر معمولا مرا یاد تیمی می اندازد که با آن کار می کردم.ولی باید بگویم که انتخاب جوان تر ها، درتیم او پاسخ مثبت و خوبی داده.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391