برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرومیت‌ سنگین در انتظار بازیکنان نژادپرست انگلیس

جمعه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — ایسنا

اتحادیه فوتبال انگلیس برای ریشه کن کردن نژاد پرستی در فوتبال این کشور مجازات‌های سنگینی در نظر گرفت.

شعارهای نژاد پرستانه عادت بسیار زشتی است که هنوز در فوتبال ریشه کن نشده است و هنوز در بعضی از ورزشگاه‌ها شاهد آن هستیم. اتحادیه فوتبال انگلیس برای ریشه کن کردن چنین رفتار غیر انسانی دست به کار شد و محرومیت‌های سنگینی را برای خاطیان اتخاذ کرد.

سایت فدراسیون فوتبال انگلیس به نقل از دیوید برنشتاین نوشت: چنانچه یک بازیکن توهین نژاد پرستانه انجام دهد پنج جلسه محروم خواهد شد.

اگر او رفتار خود را بار دیگر تکرار کند محرومیت او به ۱۰ جلسه افزایش خواهد یافت و چنانچه برای سومین بار دست به چنین رفتار زند برای همیشه از فوتبال محروم خواهد شد. با هر نوع توهین نژاد پرستانه ای برخورد خواهیم کرد.

توهین نژاد پرستانه جان تری به آنتون فردیناند و لوئیس سوارس به پاتریس اورا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهانی داشت که پس از آن اتحادیه فوتبال اروپا به سران فوتبال انگلیس دستور داد تا محرومیت‌های سنگینی را برای رفتارهای نژاد پرستانه در نظر بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391