برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سنگ پرانی مارادونا به سمت خبرنگاران در بازگشتش به آرژانتین

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — گل

بعد از مدتها دوری از آرژانتین، مارادونا حالا برای دیدار با فرزندش به آرژانتین بازگشته ودربازگشتش با خبرنگاران درگیر شد

مارادونا

دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی پیشین تیم ملی آرژانتین حالا بعد از ماه‌ها دوری از سرزمین مادری به آرژانتین بازگشته و البته بازگشت او ، اتفاقی پرحاشیه بود.

البته مارادونا با دلخوری و ناراحتی به آرژانتین بازگشت، چون مطلع شده که کلودیا ویلافانیه، همسر سابقش، تصمیم گرفته تا خانه ای که دن دیگو به والدینش هدیه داده بود را به فروش برساند و البته دلیل دیگر سفرش به آرژانتین دیدن پسر سه ماهه شان، دیگو فرناندو است.

این سفر، سفر بی حاشیه ای برای مارادونا نبود و در طول پرواز با یکی از مسافران درگیری لفظی داشت و به دو خبرنگاری که در فرودگاه انتظارش را می کشیدند توهین کرد و حتی به سمت عکس هایی که او را تعقیب می کردند، سنگ پرتاب کرد.

سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین از فرودگاه بوئنوس آیرس وارد سرزمین مادری اش شد و بلافاصله به خانه پدری اش رفت. ماجرا از این قرار بود که همسر سابقش قصد کرده تا خانه ای که مارادونا به والدینش در محله دووتو هدیه داده بود را به فروش برساند. پروازی که مارادونا را از امارات متحده عربی به آرژانتین می آورد، ساعت ۲۰ روز سه شنبه به وقت آرژانتین روی زمین نشست. او درابتدا قصد داشت تا با عجله فرودگاه ایسئیسا را ترک کند ولی موفق به انجام این کار نشد، چون روسیو، نامزد جدیدش و یکی از دوستانش،نتوانسته بودند اجازه همراهی او را بگیرند. از همین رو مارادونا تصمیم گرفت تا در سالن ورودی فرودگاه منتظر نامزدش بماند و همانجا بود که با خبرنگاران درگیر شد.

مارادونا از زمانی که از سالن خارج شده تا زمانی که سوار یک اتومبیل شود، دائما در حال توهین به خبرنگاران بود و یکی از مسافران آن پرواز هم در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که در طول پرواز با مارادونا درگیر شده و دراین باره گفت:« دیگو الکلی شده است.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس اصل ماجرا زمانی اتفاق افتاد که برخی از خبرنگاران تصمیم گرفتند تا مارادونا را در جاده تعقیب کنند. دراواسط راه بود که مارادونا از ماشین پیاده شد و به سمت خبرنگاران سنگ پرتاب کرد ودرنهایت حدود ساعت ۲۲.۴۰ دقیقه به خانه همسر سابقش رسید تا با دیگو فرناندو، پسر سه ماهه شان دیدار کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391