برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصدومیت مارسلو و مودریچ

سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۸ — گل

مصدومیت مارسلو هم به نحوی با مصدومیت مودریچ مرتبط است،چون این دو بازیکن با اتکا به هم بازی رئال را خلاقانه تر می کردند

لوکا   مودریچ

در جریان بازی شنبه شب رئال مادرید مقابل رئال بتیس،مارسلو و لوکا مودریچ مصدوم شدند وممکن است نتوانند در بازی با بوروسیا دورتموند تیمشان را همراهی کنند وبدین ترتیب آقای خاص بهترین مهره های تهاجمی اش برای آن بازی را از دست داد.

مودریچ در بازی رئال با یونایتد در اولدترافورد نقشی سرنوشت ساز رابرعهده داشت و ستاره برزیلی هم خیلی خلاق تر از کوئنترائو در ترکیب رئال کار می کند. اما با مصدومیت این دومهره ، ژوزه مورینیو باید به فکر برنامه های دیگری باشد. چرا که مارسلو به طور قطع به بازی با دورتموند نمی رسد و مودریچ هم احتمالا این بازی را از دست خواهد داد.

بدین ترتیب مورینیو در جهنم زرد وستفالن، نمی تواند روی برنامه "بی" برای تیمش حسابی باز کند.

این درحالی است که مورینیو در بازی اولدترافورد،پستی ایده آل را برای لوکا مودریچ یافته بود و با اخراج نانی در دقیقه ۵۵ آن بازی، و با درخشش مودریچ در آن بازی که ۳ دقیقه بعد از اخراج نانی به جای آربلوا به میدان آمده بود، رئال توانست نمایشی تاریخی را به اجرا گذاشته و حریف را از پیش رو بردارد.

درآن بازی مودریچ پرانرژی از سویی به سوی دیگر می رفت و به بازی رئال سرعتی استنثایی داده بود.در منچستر، او آن بازی ای که همیشه از او انتظار می رفت را به نمایش گذاشت و بایک گل استثنایی شب رویایی اش را تکمیل کرد. گلی که نه تنها سرنوشتش در باشگاه مادریدی را تغییر داد، بلکه پاسخ دندان شکنی بود که به انتقادات وارده (نسبت به مبلغ گزافی که برای خرید او پرداخته شده بود) داد.. مورینیو پست ایده آل مودریچ را کشف کرد ولی چه فایده که قادر نخواهد بود تا در وستفالن از او بهره ببرد.

آقای خاص که در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در دام کلوپ گیر افتاد و نتوانست نتیجه ای بهتر از یک تساوی و یک باخت (در مجموع دوبازی رفت و برگشت) مقابل حریف آلمانی کسب کند، در آن مرحله شاهد گیر افتادن ژابی آلونسو در دام بازیکنان حریف و گیج شدن په په در جریان بازی بود و مودریچ را به عنوان برنامه "بی" هیجان انگیز تیمش درنظر داشت تا با به میدان فرستادن او دینامیک بازی را بالا ببرد. ولی حالا همه این برنامه‌ها نقش برآب شده است.

لازم به ذکر است که مصدومیت مارسلو هم به نحوی با مصدومیت مودریچ مرتبط است،چون این دو بازیکن با اتکا به هم بازی رئال را خلاقانه تر می کردند. مارسلو بازی کاملا متفاوتی را در مقایسه با جانشینش کوئنترائو انجام می دهد و با ارائه یک بازی عمقی، نقش پررنگی دربردهای تیمش دارد. غیبت او، یکی دیگر از گزینه های پیش روی مورینیو را می سوزاند و می توان گفت که برد مقابل بتیس در روز شنبه، برای مورینیو خیلی گران تمام شده است.

بدین ترتیب باید منتظر حضور کوئنترائو، راموس و ژابی آلونسو در مصاف دورتموند باشیم. مورینیو بدون پلان "بی" و بدون دراختیار داشتن بالهای راست رسمی تیمش (غیبت آربلوا و اسین ) در بازی دورتموند، تیمی را به میدان می فرستد که شاید کمی متفاوت از همیشه باشد: دیگو لوپس،سرخیو راموس،واران، په په،کوئنترائو،ژابی آلونسو، سامی خدیرا، دی ماریا،اوزیل ، کریس ،بنزما و یا ایگواین

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391