برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در آستانه فینال ومبلی؛ مصدومیت لوئیس گوستاوو در تمرینات بایرن

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۳ — گل

در صورت عدم حضور گوستاوو مصدومانی که نمی توانند بایرن را در ومبلی همراهی کنند به سه تن خواهد رسید

تمرینات بایرن حادثه آفرین بود لوئیس گوستاوو هافبک تدافعی باشگاه بایرن مونیخ در دوئلی که با دنیل فن بویتن داشت از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

هافبک برزیلی بلافاصله به رختکن انتقال یافت و با یخ درمانی ناحیه مصدومیت توسط کادر پزشکی سرد نگاه داشته شد تا بررسی های آتی از آن صورت گیرد. اما به نظر این برخورد می تواند نگرانی باواریایی‌ها را در آستانه ی فینال موجب شد در صورت عدم حضور گوستاوو مصدومانی که نمی توانند بایرن را در ومبلی همراهی کنند به سه تن خواهد رسید.

تمرینات بایرن پس از دیدار فشرده مقابل گلادباخ سبک دنبال شد تیم اول مونیخی‌ها به والیبال در ماسه بادی پرداختند دو تیم شامل، شواین اشتایگر، لام، مولر و نویر مقابل ماندزوکیچ، مارتینس، هویبرگ و بوآتنگ قرار گرفت. ریبری و روبن نیز جداگانه به بازسازی بدنی خود مشغول شدند.

تمرینات بایرن از امروز جدی تر می شود و یوپ هاینکس مرور تاکتیک های اتخاذ شده برای دیدار مقابل دورتموند را دستور کار قرار داد او در اظهار نظری تمرینات بایرن را شامل همه حوزه‌ها از جمله ضربات پنالتی عنوان کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391