برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیل نویل، گزینه همزمان اورتون و منچستریونایتد برای حضور در کادر فنی

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۴ — گل

نویل که ژانویه گذشته ۳۶ ساله شد، هنوز در مورد اینکه همچنان به دوران بازی اش ادامه بدهد یا بازنشسته شود، تصمیم گیری نکرده

فیل نویل

به گزارش بخش بریتانیایی، در آستانه پیوستن دیوید مویس به منچستریونایتد به عنوان جانشین سرالکس فرگوسن، فیل نویل، هافبک باتجربه اورتون، از سوی هر دو باشگاه به عنوان گزینه حضور در کادر فنی فصل آینده در نظر گرفته شده است.

نویل که ژانویه گذشته ۳۶ ساله شد، هنوز در مورد اینکه همچنان به دوران بازی اش ادامه بدهد یا بازنشسته شود، تصمیم گیری نکرده اما دو باشگاه منچستریونایتد و اورتون او را به عنوان گزینه حضور در کادر فنی شان در نظر گرفتند.

بعد از اینکه مشخص شد مویس گودیسون پارک را به مقصد الدترافورد ترک خواهد کرد، حتی شایعاتی در مورد حضور فیل نویل به عنوان جانشین او روی نیمکت تافی‌ها منتشر شد اما اخبار موثق تر حاکی از آن است که بیل کن رایت، ر ئیس باشگاه اورتون، روبرتو مارتینس را به عنوان گزینه اصلی در نظر دارد.

پیش از این، نویل اعلام کرده بود که در پایان فصل از اورتون جدا خواهد شد و در مقابل، مویس به او پیشنهاد کرده بود که به کادر فنی این باشگاه بپیوندد:" اگر او بخواهد به کادر فنی من اضافه شود، با آغوش باز از او استقبال می کنیم.

او در ۸ سالی که اینجا بوده، تاثیر زیادی داشته و می تواند کمک زیادی به من بکند."

از سوی دیگر، گفته می شود علی رغم تاکید نویل روی ادامه دوران بازی اش، باشگاه منچستریونایتد نیز به دنبال اضافه کردن او به کادر فنی است؛ باشگاهی که او ۳۸۶ بار پیراهن آن را به تن کرد.
او در تابستان پیش رو به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم زیر ۲۱ سال انگلیس، زیر نظر استیوارت پیرس، در رقابت های قهرمانی اروپا حضور پیدا خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391