برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس سانتوس: از پیشنهاد بارسا خوشمان نیامد ولی نیمار بارسا را ترجیح می دهد

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۸ — گل

پدر نیمار در صحبت های یگفته:« الان که سران باشگاه تصمیم به فروش نیمار گرفته اند، من درمورد جایگاه پسرم تصمیم گیری خواهم کرد»

بعد از پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه بارسلونا برای خریداری نیمار، اودیلیو رودریگس، رئیس باشگاه سانتوس در صحبت هایی نارضایتی اش را از رقم این پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی اعلام کرد.

رودریگس در گفتگو با شبکه رادیویی لاسارسا گفت:« از رقم پیشنهادی بارسایی‌ها خوشمان نیامده ولی مذاکرات باید ادامه یابند.»اودرعین حال یادآوری کرد که رئال مادرید هم برای جذب نیمار ابراز تمایل کرده و به این نکته اشاره کرد که درسفر اخیرش به مادرید، بافلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی دیدار نداشته است

رودریگس ادامه داد:«هیچ توافقی برسرانتقال نیمار به بارسا میان بارسلونا وسانتوس وجود نداردو فقط مذاکره کرده ایم.هفته گذشته با ساندرو روسل و رائول سانیئی دیدار داشتم.»

او به علاوه هرگونه دیدار با سانیئی، مدیرفوتبالی بارسا دربرزیل راتکذیب کردو گفت:« سانیئی برای دیدار با پدر نیمار و مدیربرنامه های او به برزیل آمده.من چندین جلسه با ساندرو روسل داشتم و خیلی شفاف ورک حرف زدیم وآنها خیلی خوب از من استقبال کردند.مذاکرات ادامه دارد؛ چون ما از رقم پیشنهادی آنها راضی نیستیم وباید به مذاکره ادامه دهیم.تیمی مالک نیمار می شود که خود این بازیکن بخواهدبه آنجا برود؛ مهم نظر نیمار است. باید ببینیم که چه تیمی ارزش بیشتری برای نیمارقائل است و البته خود او چه می خواهد.»

طبق صحبت هایی که رودریگس درگفتگو با «سرکاتالونیا»به زبان آورده، خود نیمار دوست دارد پیراهن بارسا را برتن کند:«نیمار بارسلونا راترجیح می دهدو به همین خاطرهم روند مذاکرات را شروع کردیم.سران بارسا پیشنهادی دادند و باید به مذاکرات ادامه دهیم.باید پیشنهادات وارده را بررسی کنیم و مبلغ۶۵ میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام نیمار، ارزش واقعی او نیست.او مهمترین بازیکن برزیل است؛ به همین خاطر باید توافقی حاصل شود که همه از آن راضی باشند.باید بگویم که رئالی‌ها هنوز پیشنهادی رسمی را ارائه نکرده اند»

پدر نیمار: تماسهایی از رئال و بارسا داشته ایم

نیمار داسیلوا، پدر و مدیربرنامه های نیمار جوان در صحبت هایی اعلام کرده که تماس هایی از سوی باشگاه های رئال و بارسا دریافت کرده. او در گفتگو با روزنامه ورزشی لانس گفت:«با سران رئال وبارسا صحبت کرده ام.ولی هیچ چیز قطعی نیست.نیمار تمرکزش را روی فینال پائولیستا مقابل کورینتیانس قرار داده.»

طبق گزارش این روزنامه برزیلی پدرنیمار روز ۵شنبه با رائول سانیئی دیدار داشته ودراین جلسه، آندره کوری، نماینده بارسلونا در برزیل ومارکوس مالاکیاس، رابط نیمار وبارسلونا نیز حضور داشته اند.

پدر نیمار در گفتگوی کوتاهی در روزنامه اسپورت کاتالونیا منتشر شده، در مورد آینده پسرش گفت:«دو سال پیش مذاکراتی با سران بارسا داشتیم. حالا آقای سانیئی دربرزیل است و به دیدار من آمدند. الان که سران باشگاه تصمیم به فروش نیمار گرفته اند، من درمورد جایگاه پسرم تصمیم گیری خواهم کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391