برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیمار و تکذیب امضای پیش قرارداد با بارسا

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۵ — گل

با تکذیبیه نیمار در امضای پیش قرارداد با باشگاه بارسلونا، حالا شانس رئالی‌ها در به خدمت گرفتن ستاره برزیلی سانتوس افزایش یافته است

نیمار

سران باشگاه سانتوس بالاخره در مورد آینده نیمار درتیمشان تصمیم گیری کرده اند و به این جمع بندی رسیده اند تا با فروش او، مبلغ ۷۰ میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او دریافت کنند. این درحالی است که قرارداد کنونی نیمار با این باشگاه برزیلی تنها تاسال۲۰۱۴ اعتبار دارد و سال آینده او می تواند به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کندوبدین ترتیب پولی عاید سران این باشگاه برزیلی نمی شود.

طبق گزارش منتشره درروزنامه آ.اس سران باشگاه سانتوس این موضوع را به نیمار اعلام کرده اند. این درحالی است که چند روز پیش، نیمار در گفتگو با لوموند گفته بود:«من تاسال ۲۰۱۴ سانتوس را ترک نمی کنم.»

حالا سران باشگاه رئال مادرید در حال طی کردن پروسه ای هستند که بارسایی‌ها پیش از این آن را طی کرده بودند. زمانی که بارسا پاسخ بله نیمار را گرفت، دو سفیر به برزیل ارسال کرد تا با سران سانتوس به مذاکره بپردازد. منابع این باشگاه اعلام کردند که حالا فلورنتینو پرس هم دو نماینده را به برزیل فرستاده تا برای درآوردن نیمار از چنگ بارسا تلاش کند

سران باشگاه سانتوس ترجیح می دهند که با به فروش رساندن نیمار درشرایط کنونی مبلغ ۷۰ میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او را دریافت کنند، تا اینکه بخواهند در سال ۲۰۱۴ به عنوان بازیکن ازاد او را به تیم دیگری بسپارند. البته خود نیمار هم ۱۰% از هفتاد میلیون یوروی انتقالش را دریافت خواهد کرد. حالا دوئل برای جذب این ستاره برزیلی میان دوتیم بارسا و رئال دنبال می شود و سران باشگاه سانتوس فقط به دریافت ۷۰ میلیون یورویشان فکر می کنند و حالا این خود نیمار است که باید دراین راستا تصمیم گیری کند.

او روز جمعه در گفتگو با روزنامه لوموند گفته بود که تا قبل از برگزاری رقابت های جام جهانی سانتوس را ترک نمی کند و امضای پیش قرارداد با باشگاه بارسلونا را تکذیب کرده بود. او در صحبت هایی گفته بود:« حضور در جام جهانی هدف اصلی من است.این رقابتها لحظه ای فوق العاده برای برزیل خواهد بود.»

نیمار درادامه به این نکته اشاره کرده بود که برخلاف آنچه در رسانه‌ها منتشر می شود،هیچ پیش قراردادی با باشگاه بارسلونا امضا نکرده و هنوز مقصد آتی اش در فوتبال اروپا مشخص نیست:« چندین گزینه متنوع پیش رو دارم ولی هنوز هیچ کدام را انتخاب نکرده ام. روزی برای آموزش بیشتر فوتبال و بهبود بازی فوتبالم و شرایط فیزیکی ام برزیل را ترک می کنم. فشارها برروی من خیلی زیاد است ولی من هم احساس خوبی دارم.»

این درحالی است که نیمار درحال حاضر پردرآمدترین بازیکن فوتبال برزیل است و از نظر بیشترین سرمایه گذاری‌ها در سال۲۰۱۲ در رتبه پنجم قرار دارد و طبق رنکینگ فرانس فوتبال فقط بکام، مسی، کریس رونالدو و اتوئو را بالاتر از خودش می بیند.

نیمار در بخش دیگری ازاین گفتگو از رویایش برای بهبود و پیشرفت صحبت کرده و از :« رونالدو، زیدان، کاکا، رونالدینیو و روماریو» به عنوان الگوهای فوتبالی اش نام برده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391