برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ پدراینیستا به آقای خاص: مورینیو معنای شرم و حیا را نمی فهمد

جمعه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۴ — گل

بعد از صحبت های اخیر آندرس اینیستا و ابراز نگرانی او درمورد شرایط کاسیاس در رئال مادرید، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال در واکنش به صحبت های او گفته بود:«اینیستا بهتر است نگران تیم خودش باشد و نگران اتفاقاتی باشد که درتیمش در غیاب مسی رخ می دهد.»


آندرس  اینیستا

در ابتدا این بوسکتس بود که درمقابل صحبت های مورینیو موضع گیری کرد و گفت:«نمی دانستم که مورینیو تنها کسی است که می تواند در مورد همه چیز صحبت کند.»و دیروز هم خوسه آنتونیو،پدر آندرس اینیستا در گفتگو با رادیو مارکا دراین باره صحبت کرد:«مورینیو معنای احترام و شرم و حیا را نمی فهمد. مخاطب و منظور صحبت های آندرس،اصلا مورینیو نبود. او درمورد ایکر صحبت کرد؛ چون دوستی طولانی مدتی با اودارد و البته واقعیت‌ها را هم گفت. مورینیو همیشه قیل و قال به راه می اندازد. مادریدی‌ها از او حمایت می کنند ولی تدریجا به شما نشان می دهد که چه کسی است.»

خوسه آنتونیو اینیستا در ادامه درمورد شرایط کاسیاس هم صحبت کرد و گفت:«جدای از اینکه چه کسی بازی می کند، همیشه باید برای تمام بازیکنان تیم احترام قائل بود. کاری که مورینیو در مورد بازیکنی با شخصیت بالای انسانی ای مثلا کاسیاس که الگو و سمبل فوتبال رئال مادرید و اسپانیاست،سابقه نداشته. اگر این اتفاق در کشورهایی مثل آلمان یا انگلیس رخ می داد، مطمئن باشید که مدتها قبل او آنجا را ترک کرده بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391