برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

په په درفکر اهدای یک گل به کاسیاس دربازی با وایادولید

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۰ — گل

مدافع پرتغالی رئال مادرید درنظر داشت تا در صورت گلزنی در بازی با وایادولید،به سمت کاسیاس رفته و گلزنی اش را درآغوش دروازه بان نیمکت نشین تیمش جشن بگیرد

بعد از اتمام بازی رئال مادرید مقابل وایادولید بمب خبری با صحبت های په په پرتغالی علیه مورینیو منفجرشد. او در گفتگو با کانال پلوس در دفاع از کاسیاس به سرمربی تیمش تاخت.

البته این اتفاق ممکن بود در دقایقی قبل و درجریان بازی رخ دهد؛وقتی که خایمه یک موقعیت فوق العاده گلزنی را از په په گرفت. چرا که طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،په په درنظر داشت تا در صورتی که دراین بازی به گل برسد، گل اش را به ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال که مورد بی مهری مورینیو قرار گرفته،هدیه کند.

اگر برنامه های په په خوب پیش می رفت، ما شاهد یک صحنه متفاوت وتعجب آور می بودیم.چرا که طبق گزارش مارکا، مدافع پرتغالی درنظر داشت تا با درآغوش کشیدن کاسیاس این گل را به او هدیه بدهد تا شعله آتش جدیدی را بیفروزد. گرچه این اتفاق رخ نداد ولی په په در پایان بازی با صحبت هایش حرف دلش را مطرح کرد وبه نحو دیگری این آتش را برافروخت.

این اتفاقی بود که سال گذشته به نحو دیگری رخ داد. در بازی رئال مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا در اواخر ماه سپتامبر گذشته بود که په په بعد از گلزنی در بازی با دپورتیوو لاکرونیا،گلزنی اش را در آغوش مورینیو که روی نیمکت نشسته بود جشن گرفت و گلش را به آقای خاص هدیه داد.

حالا و با گذشت آن روزها،مورینیولحظات سختی را روی نیمکت مربیگری رئال مادرید سپری می‌کند و در طول یک سالی که گذشت علاوه بر کاسیاس، با راموس و اوزیل هم به مشکل برخورده بود. وقتی که آقای خاص به خاطر تصمیمات فنی، اوزیل را روی نیمکت ذخیره‌ها قرارداده بود و سرخیو راموس در حمایت از اوزیل،پیراهن هم تیمی آلمانی اش را زیر پیراهن خودش برتن کرده بود تا در صورت گلزنی درجریان بازی پیراهنش را درآورده و گلش را به دوست آلمانی اش هدیه کند که در آن بازی هم راموس در گلزنی ناکام ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391