برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیکه: برای تیتو بیش از هرفرد دیگری احترام قائلم

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — گل

مدافع جوان و اسپانیایی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرده که در بازتاب صحبت هایش اغراق شده است

جرارد پیکه

جرارد پیکه، مدافع جوان باشگاه بارسلونا بعد از صحبت هایی که در پایان بازی تیمش مقابل بایرن مونیخ برزبان آورد،شاهد آن بودکه تیتو ویلانووا، سرمربی جوان بارسا پاسخگوی انتقادات او شده است و حالا و در صحبت هایی بعد از اتمام بازی بارسا مقابل بتیس به طور ضمنی از سرمربی تیمش عذرخواهی کرده است

پیکه بعد از برد ۲-۴ تیمش مقابل رئال بتیس در جمع خبرنگاران گفت:«برای تیتو بیش از هرفرد دیگری احترام قائلم و هیچ مشکلی میان ما نیست.»

ماجرا از آنجا شروع شد که پیکه بعد از باخت ۴شنبه گذشته مقابل بایرن در صحبت هایی گفته بود:« باید تغییراتی درتیم ایجاد شود.»این جمله ای بود که اصلا به مذاق تیتو خوش نیامده .او براین باور است که یک بازیکن نباید در جایگاهی باشد که از سیاست های مدیریتی باشگاه انتقاد کرده و چنین صحبت هایی را برزبان بیاورد. از همین رو روز شنبه درکنفرانس خبری اش درباره صحبت های پیکه گفت:«من فکر می کنم که او نباید خودش را درجایگاهی بداند که درموردتغییرات تیم صحبت کند.تیم به تغییرات زیادی نیاز ندارد. تیم رویایی بارسا هم در لالیگا قهرمان شده بود و در رقابت های اروپایی مقابل میلان مغلوب شد. بایددر مورد مسائل خیلی خوب فکر شود.ما به تقویت تیم خواهیم پرداخت، ولی مطابق برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم. بازیکنی که این حرفها را زده (پیکه) این طور فکر نکرده که خودش هم ممکن است درلیست تغییرات باشد.سخت است بتوان بازیکنانی را پیدا کرد که در سیستم کاری بارسلونا بتوانند بازی کنند.چون ما می خواهیم سیستم بازی کردنمان را به همین ترتیب ادامه دهیم.»

حالا پیکه بعد از بازی روز یکشنبه تیمش با شفاف سازی دراین باره اعلام کرد که با سرمربی تیمش صحبت کرده و هیچ مشکلی وجود ندارد:« فکر می کنم که صحبتهای من با اغراق بازتاب یافته. من گفتم که باید تصمیمی گرفته شود..مثل تابستان هرسال.. باید دندان هایمان را تیز کنیم و دوباره بهترین باشیم. چون الان در اروپا بهترین نیستیم. می بایست که یک گام به جلوی دیگر برداریم. چون ما در پله ای رو به پائین هستیم.»

او درادامه صحبت هایش بعد از بازی با بتیس گفت:«بارسا دریک قدمی جام است ولی هنوز باید کار را تمام کنیم. جشن قهرمانی مان را به خوبی برگزار خواهیم کرد و زمان ایده آل برای برگزاری این جشن را خواهیم یافت. برد در مقابل بتیس برای روشن کردن تکلیف قهرمانی سرنوشت ساز و حیاتی بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391