برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

په په رینا: محرومیت سوارس مسخره و ناعادلانه است

پنجشنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۲ — گل

په په رینا، دروازه بان اسپانیایی باشگاه لیورپول در صحبت هایی نسبت به محرومیت ۱۰ جلسه ای درنظر گرفته شده برای هم تیمی اش لوئیس سوارس واکنش نشان داده است.

په په رینا

ین درحالی است که لوئیس سوارس به دلیل گاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ،مدافع چلسی در بازی دو تیم، با ده جلسه محرومیت مواجه شده است.

حالا په په رینا در گفتگو با برنامه «بازی ساعت ۱۲»کادنا کوپه گفت:«من خودم را دوست لوئیس می دانم. با او به نحو متفاوتی رفتار می شود. نمی دانم آیا به این خاطر است که او اروگوئه ای است یا نه و یا به این خاطر که این چندمین بار است که دراین شرایط قرار گرفته. خود لوئیس هم می داند که اشتباه کرده و کارش اشتباه بوده ولی محرومیت ۱۰ جلسه ای به نظر من مسخره و ناعادلانه است. کسانی که این تصمیم را گرفته اند، به نظر می رسد که با او در افتاده اند و رفتار بدی دارند.»

دروازه بان اسپانیایی لیورپول درادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که سوارس اروگوئه ای رفتار متفاوتی را از سوی رسانه های انگلیس شاهد است و حالا رینا رفتارهای رسانه‌ها را خیلی خیلی خیلی منافقانه می داند. او در ادامه صحبت هایش گفت:«موارد نژادپرستی ای بودند که با ۴ جلسه محرومیت جریمه شدند ولی برای لوئیس محرومیتی ۸ جلسه ای درنظر گرفته شد. من اصلا رفتار او را تائید نمی کنم. خود لوئیس هم می داند که اشتباه رکرده ولی دفو را تنها بایک کارت زرد جریمه کردند؛ تصور کنید که الان زمانه دیگری بود و یا اینکه مثلا سوارس یک بازیکن انگلیسی بود... نفاق زیادی وجود دارد.نمی دانم که آیا بیگانه ستیزی است یا چه ولی اوضاع به نحو متفاوتی برای او دنبال می شود.»

رینا در بخش دیگری از صحبت هایش که در روزنامه آ.اس بازتاب یافته هم گفت:«سوارس انسان فوق العاده ای است. او هم تیمی بزرگی است و به خاطر مدلش، کاملا رقابتی است. او یک بازیکن کوچه و خیابان است که گاهی وقتها رفتارهایش عواقب بدی دارد.»

او درادامه درمورد آینده اش در لیورپول به این نکته اشاره کرد که از حضور دراین تیم راضی است و هدفش ماندن در اردوی این تیم است و در نهایت در مورد شرایط ایکر کاسیاس در رئال مدرید به صحبت پرداخت و گفت:«من چندین بار با کاسیاس صحبت کرده ام. او حال و روز خوبی ندارد ولی باید به کار خوب دیگو لوپس درون دروازه رئال مادرید احترام گذاشت. او عملکردخیلی خوبی درون دروازه رئال دارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391