برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روبن: واقعا نمی توانم نتیجه را باور کنم

چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۵ — گل

ستاره هلندی بایرن مونیخ به هم تیمی هایش هشدار داده که فروتنی شان را حفظ کنند

آرین روبن

آرین روبن بال هلندی باشگاه بایرن مونیخ در پایان بازی تیمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شدت خوشحال بود. چرا که تیمش دراین بازی موفق شد تا با نتیجه ۰-۴ از سد بارسلونا عبور کند.

دو گل از توماس مولر و گلهای خود روبن و ماریو گومز بزرگترین شکست بارسلونا در سالهای اخیر را رقم زدند و این ستارره ۲۹ ساله در پایان بازی غرق در شادی بود.

روبن در صحبت هایی به آی.تی.وی گفت:« این شادی خالص است. سبکی که ما بازی کردیم تقریبا باورنکردنی نبود. من حتی فکر نمی کنم که تا قبل از این به این خوبی بازی ای را برگزار کرده باشیم. واقعا نمی توانم نتیجه را باور کنم ولی معتقدم که می توانیم به خودمان افتخار کنیم. چون در بازی ای که همه می گفتند ۵۰-۵۰ است، به نتیجه خوبی دست یافتیم.»

روبن ادامه داد:«بارسلونا در ۵ سال اخیر برفوتبال اروپا سلطه داشت و شکست دادن آنها، آن هم به این ترتیب، باعث می شود که احساس غرور کنیم. ولی از سوی دیگر باید فروتنی مان را حفظ کنیم؛ چون هنوز یک بازی دیگر پیش رو داریم و باید خودمان را برای بازی برگشت آماده کنیم.»

سوال بعدی پرسیده شده از روبن در مورد برخوردی بود که مقابل چشم او میان مولر و جوردی آلبا پیش آمد. در حالی که آرین روبن درحال ورود به محوطه جریمه بود،مولر به صورت تعمدی خودش را سر راه آلبا که پا به پای روبن می دوید قرار داد و آلبا زمین خورد و همین حرکت پایه گذار گل سوم بایرن شد. روبن در این باره گفت:«نمی دانم که آیا از تصمیمات داوری سود بردیم یا نه. دوست ندارم دراین باره صحبت کنم. فقط می خواهم راجع به نحوه بازی کردنمان صحبت کنم. ما در هر متر به مبارزه می پرداختیم و آنها تنها یک فرصت گلزنی داشتند . درنهایت ما واقعا شایستگی این برد را داشتیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391