برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوارس برای کنترل خشمش به نزد روانشناس می رود

جمعه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۴ — گل

رونی او سولیوان، قهرمان جهانی اسنوکر در صحبت هایی اعلام کرده که احساس خشم لوئیس سوارس را درک می‌کند و کاملا حس می‌کند که او در لحظاتی که دچار جنون و خشم می شود چه احساسی دارد

لوئیس  سوارز

او سولیوان ۳۷ ساله برای کنترل خشم آنی اش نزد دکتر استیو پیترز، روانشناس ورزشی رفته و معتقد است که این روانشناس سرشناس می تواند به مهاجم اروگوئه ای هم در کنترل خشمش کمک کند.

سوارس ۲۶ ساله بعد از گاز گرفتن برانیسلاو ایوانوویچ،مدافع باشگاه چلسی در جریان بازی لیورپول- چلسی با محرومیتی ده جلسه ای مواجه شد و او سولیوان شرایط سوارس را با خودش،زمانی که در جریان مسابقه با استفن هندری،مسابقه را ترک کرد مقایسه کرده و گفته:«من دقیقا درک می کنم که سوارس چه کاری کرده و دقیقا نکته را گرفتم. دریک لحظه گرفتار خشم آنی می شوی و بعد از خودت می پرسی:وای من چه کاری کردم؟ این دقیقا مثل من بود، وقتی که میدان مسابقه مقابل هندری را ترک کردم.بعد از آن حسرت می خوری ولی در آن لحظه مملو از احساسات هستی.»

او سولیوان به خاطر این رفتارش با جریمه ای ۲۰ هزار پوندی مواجه شد. البته او درسال ۲۰۱۱ به نزد این روانشناس ورزشی رفت و در سال ۲۰۱۲ قهرمان مسابقات جهانی اسنوکر شد و به همین خاطر سوارس را تشویق به مراجعه به نظر دکتر پیترز کرده:«دکتر پیترز کارهای زیادی برایم انجام داد.من به شدت زیرنظر او کار می کردم و تلاش می کردم تا تک تک راههایی که اوبه من نشان داده و درموردش برای صحبت می کردرا تست کنم و واقعا ازدرسهای او سود بردم. من به شدت کار کردم و سعی کردم که تعادلی میان احساسات و مغزم برقرار کنم.»

او براین باور است که لوئیس سوارس که تا آخر سپتامبر از همراهی تیمش محروم است می تواند با مراجعه به نزد این دکتر،در لحظات خشم اعصابش را کنترل کند:«من نمی گویم که خیلی سریع..ولی اگر لیورپول پشت سوارس باشد و برندان راجرز هم از او حمایت کند، درنهایت میتواند با سوارس قهرمان لیگ برتر شود.اگر سران لیورپول بتوانند سوارس را برای ۴ یا ۵ سال در تیمشان نگاه دارند، با او قهرمان لیگ برتر خواهند شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391