برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس فدراسیون تایلند: فوتبال آسیا از چند دستگی رنج می‌برد

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۷ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال تایلند گفت: فوتبال آسیا از چند دستگی رنج می‌ برد.

ه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ورابی مکادی رئیس فدراسیون فوتبال تایلند که یکی از کاندیداهای انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیاست، ضمن تشکر از میهمان نوازی فدراسیون فوتبال ایران مخصوصا شخص رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: به فدراسیون فوتبال ایران به خاطر فعالیت‌های بسیار با ارزشی که برای رشد و توسعه فوتبال انجام داده است تبریک می‌گویم. در سفر یک روزه‌ای که به ایران داشتم شاهد برگزاری دوره آموزشی فیفا و همچنین امکانات بسیار خوب آکادمی ملی فوتبال ایران بودم و این نشان می دهد که فدراسیون فوتبال چقدر به مسایل زیرساختی اهمیت می دهد.

وی ادامه داد: طبق گزارش‌هایی که از سوی رئیس آکادمی ملی فوتبال ایران درباره دوره‌های آموزشی، کنگره سالیانه علم و فوتبال و برنامه های ویژن و دیگر برنامه‌ها به من ارائه شد، معتقدم فدراسیون فوتبال ایران یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌های حاضر فوتبال آسیاست و ما خوشبختانه از سال‌های دور همکاری‌های دوستانه ای با هم داشته ایم و به سهم خودم می توانم بگویم که ایران می تواند در عرصه‌های آموزشی و فوتبال پایه موفق تر از گذشته باشد.

ورابی مکادی در ادامه گفت: یکی از دلایلی که باعث شد تا از رئیس فدراسیون فوتبال ایران بخواهم، برای ریاست ای اف سی از من پشتیبانی کند این است که این کشور به رده‌های پایه و برنامه‌های آموزشی اهمیت خاص و فراوانی می‌دهد و موفقیت‌های خوبی هم به دست آورده است. اعتقاد دارم فرصت مناسبی است که با توجه به تجربیاتی که از سال‌های دور تا کنون در عرصه فوتبال کسب کرده‌ام در اختیار فوتبال آسیا قرار دهم و به عنوان رئیس جدید ای اف سی مشکلات کشورهای مختلف قاره آسیا را حل کنم و در صورتی که انتخاب شوم مطمئن باشید برای برطرف کردن کوچک‌ترین مشکل فوتبال ایران و آسیا، از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. من از قبل، برای اینکه ثابت کنم می‌توانم فعالیت‌های مثبتی برای ای اف سی انجام دهم رایزنی‌های خود را با کشورهای مختلف آغاز کرده‌ام و سیاست‌های خودم را مطرح کردم و توانسته‌ام کشورهایی را راضی به حمایت از خودم کنم. معتقدم در دو سال گذشته در فوتبال آسیا چند دستگی فراوانی وجود داشته و باید این چند دستگی را از بین ببرم. فوتبال آسیا از چند دستگی رنج می برد. به خاطر همین از دوستان و برادران‌مان در فدراسیون‌های عضو می‌خواهم که با من متحد شوند تا با از بین بردن این دو دستگی‌ها مشکلات فوتبال آسیا حل شود چرا که فوتبال یک بازی گروهی و تیمی است. ما اگر با هم یک گروه منسجم باشیم می توانیم به اهدافم‌ان برای رشد و توسعه فوتبال آسیا برسیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تایلند یکی از اهداف خود را تغییر اساسنامه ای اف سی اعلام کرد و گفت: در اساسنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا یکسری تغییرات باید داده شود تا مشکلات فدراسیو‌ن‌های عضو حل شود. به عنوان مثال برخی ماده‌های اساسنامه باید حذف و مواد جدیدی جانشین آنها شود. همچنین درآمدی که از تبلیغات دورزمین یا حق پخش تلویزیونی به ای اف سی تعلق می گیرد باید به صورت منصفانه و متوازن، در فدراسیون کشورهای مختلف توزیع شود تا آنها برای هزینه کردن مشکلی نداشته باشند و عدالت به طور کامل اجرا شود. یکی دیگر از سیاست‌ها و اهدافم پیشبرد برنامه‌های نونهالان و فوتبال پایه است که باید به این رده از فوتبال اهمیت بیشتری داد که در این میان بانوان هم نباید فراموش شوند. به عنوان مثال تمام کشورها برای برگزاری مسابقات در رده سنی زیر۱۴ سال، خودشان باید هزینه کنند و این در صورتی است که در رده های بالاتر این هزینه استفاده نمی شود. به خاطر همین شاهد برگزاری مسابقات در رده های پایه به صورت محدود هستیم. می خواهم کاری کنم که تمامی هزینه‌ها در این رده سنی، از سوی ای اف سی پرداخت شود. اگر مسابقات در این رده سنی، مانند رده های دیگر برگزار نشود فوتبال پایه رشد نخواهد کرد و در نهایت آینده فوتبال کشورهای آسیایی به حالت سکون درمی آید.

ورابی مکادی در پایان در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای حمایت ویژه از فوتبال بانوان در آسیا دارید گفت:با تخصیص دادن بودجه برای حضور بانوان در رقابتهای آسیایی و جهانی و تیم های مختلف در قسمت های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی، قصد دارم تا در فوتبال بانوان آسیا هم ضمن حل مشکلات مالی، به رشد فوتبال بانوان کمک کنم. می خواهم با در اختیار گرفتن اسپانسرها و کمپانی های مختلف، پول بیشتری را در اختیار فوتبال بانوان قاره قرار دهم تا شاهد رشد این بخش مهم از فوتبال آسیا باشیم. ممکن است فوتبال را خوب بدانم اما نمی توانم در فوتبال به خوبی بازاریابی کنم. به همین دلیل افراد قوی را در بازاریابی به کار خواهم گرفت تا بتوانم با حل مشکلات مالی ای اف سی، شرایط خوبی را برای این رشته فراهم کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391