برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیتو – مسی ؛دعوایی در کار بوده؟

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۱ — گل

بیرون نشستن لئو مسی در مسابقه ای که می توانست حکم انتقام و بازگشت رویایی برای بارسایی‌ها داشته باشد آنقدر عجیب بود که مطمئنا فردای روز بازی با بایرن و شکست خرد کننده سه بر صفر به سوژه اصلی رسانه های فوتبالی دنیا تبدیل خواهد شد.

لیونل مسی

در واقع نیمکت نشینی مسی باعث شد بسیاری از بارسایی‌ها در همان دقیقه صفر مسابقه کار تیم شان را تمام شده بدانند و حتی به اندازه یک درصد به وقوع معجزه در نوکمپ امیدوار نباشند.

با این حال حرف های بعد از بازی تیتو ویلانووا و برخی بازیکنان ثابت می‌کند نیمکت نشینی مسی یک اتفاق غیر منتظره برای تیم بوده و شاید دلیل یخ زدگی و مسخ بازیکنان بارسا از ابتدای مسابقه همین مساله مهم بوده است.

ویلانووا در مصاحبه بعد از بازی خود گفته مسی مصدوم نبوده اما در جای دیگری از حرف هایش به این اشاره کرده شاید اگر مسی بازی می کرد مصدوم می شد.تیتو در بخش دیگری از مصاحبه اش گفته روز سه شنبه با مسی صحبت کرده و حال او خوب نبوده است.تیتو همچنین گفته وقتی بازیکنی نمی تواند بازی کند خب نمیتواند و تصمیمش مبنی بر بازی ندادن مسی درست بوده است.

با این حال بازی نکردن مسی سوال بزرگی است که حتی برای خود بازیکنان بارسا هم به وجود آمده است .اینیستا در مصاحبه ای گفته در ورزشگاه و قبل از شروع بازی بوده که بازیکنان تیم فهمیده اند خبری از مسی در ترکیب نیست در حالی که معمولا وقتی قرار باشد مسی به میدان نرود از یک یا دور روز قبل خبر بازی نکردنش در سانه‌ها اعلام می شود.این مساله هاینکس و بایرنی‌ها را هم شگفت زده کرده و سرمربی بایرن در مصاحبه اش به این تغییر عجیب اشاره کرده است.

همچنین باید در نظز داشت که مسی در نیمه اول با کاور روی نیمکت نشسته بود و به نظر می رسید در نیمه دوم به میدان بیاید اما ظاهرا در بین دو نیمه تصمیماتی گرفته شده تا لئو اوورش را بر تن کند و به نیمکت بچسبد.

چهره فوق العاده در هم رفته و ناراحت مسی هم که تا کنون از او سراغ نداشتیم همراه با نشستن کنار پزشک تیم و صحبت های مخفیانه با او را بگذارید کنار چهره درهم رفته بازیکنان بارسا از جمله ژاوی تا گمانه زنی‌ها در خصوص بروز مشکلات یا اتفاقاتی عجیب در اردوی بارسا قبل از مسابقه شروع شود.

در این میان همه نگاه‌ها به تیتو دوخته شده و اینکه او با مسی به مشکل برخورده و بر سر بازی کردن یا بازی نکردن او با ستاره تیمش نزاعی داشته یا نه.به هر حال به نظر می رسد مسائلی بین این دو نفر وجود داشته که بشدت روی کل تیم بارسا تاثیرگذاشته بود باعث شد یک باخت پر گل دیگر بدون اینکه با واکنش مناسبی از سوی بازیکنان تیم کاتالونیایی مواجه شود در کارنامه آبی و اناری‌ها ثبت شود.مثلا شاید مسی خواسته به هر قیمتی
بازی کند اما تیتو اجازه نداده یا ...

البته به احتمال فراوان شاید امروز و شاید در آینده ای نزدیک بخشی از اتفاقات تلخ رخ داده برای بارسایی‌ها در آستانه بازی با بایرن و مسائل پشت پرده بین مسی و ویلانووا فاش شود.با این حال فعلا سوال های زیادی وجود دارد که جواب های قانع کننده ای نمی توان برایشان پیدا کرد.سوال هایی مثل اینکه چرا قیافه بازیکنان بارسا درهم رفته بود؟چرا لئو با کاور شروع کرد و بعد اوور پوشید؟چرا مسی مدام با پزشک تیم مخفیانه حرف می زد؟چرا هیچ کس از بازی نکردن او خبر نداشت؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391