برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شبی که والدس از گرفتن بازوبند کاپیتانی بارسا سر باز زد

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۰ — گل

در شبی که اینیستا هو شد، والدس در زمان تعویض چابی بازوبند کاپیتانی بارسلونا را از او تحویل نگرفت

ویکتور والدس

روزنامه مارکا روز یکشنبه در گزارشی به این نکته اشاره کرد که ویکتور والدس دروازه بان باتجربه باشگاه بارسلونا در جریان بازی شنبه شب تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن ممس، از بربازو بستن بازوبند کاپیتانی تیمش سرباز زد.

این گزارش است که روزنامه مارکا آن را به نقل از روزنامه کاتالان ال موندو دپورتیوو بازتاب داده و گویا این حرکت با انتقادات فراوانی در شبکه های اجتماعی اسپانیا نیز همراه بوده.

در جریان بازی شنبه شب بارسا در ورزشگاه سن ممس که آخرین حضور تیم کاتالان دراین ورزشگاه نیز بود (چرا که سن ممس در پایان فصل خراب خواهد شد)، چابی ارناندس کاپیتان تیم کاتالان بود ووقتی در دقیقه ۵۸ مسابقه، بنا به تصمیم تیتو، چابی زمین را ترک و جایش را به لیونل مسی داد، او بازوبند کاپیتانی را به تیاگو آلکانتارا سپرد تا آن را به دست ویکتور والدس،چهارمین کاپیتان بارسلونا که تنها کاپیتان حاضر در زمین (درغیاب پویول و اینیستا بود) برساند. اما بازوبند کاپیتانی هرگز بر بازوی والدس بسته نشد و درنهایت به مسی سپرده شد و در دقیقه ۷۷ بازی وقتی اینیستا برای بارسا به میدان آمد، ستاره آرژآنتینی ،آن را به اینیستا داد ومسی برای حدود ۲۰ دقیقه کاپیتانی تیمش در این بازی را برعهده داشت


ولی چرا والدس بازوبند کاپیتانی را بربازو نبست؟ روزنامه ال موندو دپورتیوو دلایل متعددی را پیش بینی کرده؛ یکی از این دلایل این بوده که آخرین باری که والدس بازوبند را دراختیار داشته، شب بدی برایش بوده و در آن شب، در برنابئو از زمین مسابقه اخراج شده و بامحرومیتی ۴ جلسه ای مواجه شده و حالا با آن خاطره بد، تمایلی به بربازو بستن بازوبند نداشته. گمانه زنی دیگری که مطرح شده است هم این است که والدس سختش بوده که در حالی که دستکشهای بزرگش را در دست داشته، بخواهد بازوبند را به بازویش ببندد و به خاطر همین دلیل ساده،از پذیرفتن آن سرباز زده

یکی دیگر از اتفاقات جالبی که در جریان بازی سن مسس رخ داد این بود که با وجودی که هواداران اتلتیک چابی ارناندس را به شدت تشویق کردند، اما برای آندرس اینیستا سوتهای انتقادی فراوانی می زدند ودلیل آن هم به فصل ۱۱-۲۰۱۰ برمی گردد؛زمانی که هواداران بیلبائو براین باورند که اینیستا بعداز برخوردی که با آموربیه تا داشته، باتمارض خودش را روی زمین انداخته و گویا هنوز هم آن اتفاق را فراموش نکرده اند. در زمانی که چابی ارناندس جایش را به مسی داد،هواداران اتلتیک به شدت او را تشویق کردند ولی وقتی اینیستا به جای الکسیس به زمین رفت، صدای سوتهای انتقادی ورزشگاه را پر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391