برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویلانووا : اگر گل بخوریم کارمان سخت می شود

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۳ — واحد مرکزی خبر

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دیدار امشب تیمش برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بر نیاز تیمش به بازی هجومی و گلزنی فراوان تاکید کرد.

 و تیتو ویلانووا

به گزارش یوفا ، تیتو ویلانووا با اشاره به باخت سنگین ۰ - ۴ برابر بایرن در بازی رفت گفت :«
ما باید گل های زیادی بزنیم و فوتبال بسیار خوبی ارائه کنیم.اگر گلی دریافت کنیم کارمان بسیار سخت تر می شود.بازیکنان تیم به خوبی می دانند که چه وظیفه دشواری بر دوش دارند.ما تیم بارسلونا هستیم و نمی توانیم این گونه مصاف را واگذار کنیم.اگر موفق به صعود نشویم حداقل باید سرمان را بالا بگیریم و تا آخرین لحظه بجنگیم تا طرفداران به ما افتخار کنند.»
ویلانووا افزود‌:« نمی توانیم همه تمرکز خود را روی گلزنی معطوف کنیم.بلکه باید با نمایش خوب به هدفمان برسیم.ما باید از بایرن بهتر باشیم و همیشه یک گل زود هنگام به پیروزی های پرگل کمک زیادی می کند.طرفداران باید از ما حمایت کنند.بایرن آنچه که برای رسیدن به هدفش نیاز دارد را به دست آورده است.اما ما نمی توانیم همیشه چشم به حمایت طرفداران داشته باشیم و باید در بازی برگشت آن‌ها را خوشحال کنیم.»
ویلانووا در مورد نقش مسی در بازی برگشت گفت :« ما می دانیم که مسی بازیکن بسیار مهمی است ، به ویژه زمانی که پایش به گلزنی باز می شود.هر چه مسی بهتر بازی کند ، تیم هم بهتر ظاهر می شود.اما نباید تمام فشار را متوجه مسی کرد.بلکه باید سایر اعضای تیم نیز کمک کنند.اما با این وجود مسی باید کارهای زیادی انجام دهد.اگر تیمی توانایی تنگ کردن عرصه برای سایر تیم‌ها را داشته باشد ، آن تیم بارسلونا است.اما باید تا آخر و مثل همیشه برای پیروزی بجنگیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391