برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آبیدال ۵شنبه از جدایی اش ازبارسا می گوید

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۱ — گل

بارسایی‌ها به آبیدال اعلام کرده بودند که درنظر دارند در پستی مدیریتی به همکاری با او ادامه دهند و درنتیجه این جدایی، یک جدایی موقت خواهد بود

اریک آبیدال

طبق گزارش منتشره در روزنامه های کاتالان از جمله ال موندودپورتیوو و واسپورت، اریک آبیدال روز ۵شنبه همراه با ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا در کنفرانسی خبری شرکت خواهد کرد ودراین کنفرانس اعلام خواهد نمود که درپایان فصل از بارسلونا جدامی شود.

این ستاره فرانسوی درنظر دارد تا بعد از روزهای سختی که در مبارزه با بیماری اش سپری کرده، دست کم برای یک یا دو فصل دیگر فوتبالش را دنبال کند و از آنجایی که بارسایی‌ها به او اعلام کردند که دراین تیم زیاد فضای برای بازی کردن نخواهد یافت، قصد دارد تا در پایان فصل از این تیم جدا شود.

این درحالی است که بارسایی‌ها به آبیدال اعلام کرده بودند که درنظر دارند در پستی مدیریتی به همکاری با او ادامه دهند و درنتیجه این جدایی، یک جدایی موقت خواهد بود و ستاره فرانسوی بعد از خداحافظی با دنیای فوتبال به احتمال قریب به یقین به بارسلونا بازخواهد گشت.

اولویت اصلی آبیدال این است که یک یا دو فصل دیگر فوتبال بازی کند و از آنجا که سران بارسا نمی توانند هیچ تضمینی به او برای انجام دقایقی بازی برای تیم بدهند، این جدایی موقت اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. دراین میان سران بارسا به او پیشنهادی برای تمدید قراردادش ارائه نکرده اند وروز ۵شنبه آبیدال با شرکت درکنفرانسی خبری از تمام حمایت هایی که در طول این ماه های سخت بیماری از سوی هم تیمی‌ها و باشگاه بارسلونا دریافت کرده تشکر خواهد کرد.

با اتمام قرارداد آبیدال با بارسا در ۳۰ ژوئن پیش رو، او این فرصت را خواهد داشت تا با هرتیمی که دوست دارد به مذاکره بپردازد و به نظر می رسد که بازگشت به لیگ فرانسه، اولویت اول فوتبالی او خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391