برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلبیول: رابطه بین کاسیاس و آربلوا سرد شده

جمعه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۱ — گل

آلبیول در صحبت هایی اعلام کرده که به عنوان یک هم تیمی، امیدوار است که رابطه کاسیاس و آربلوا به حالت عادی بازگردد

رائول آلبیول

رائول آلبیول، یکی از مدافعان باشگاه رئال مادرید است که به تیم ملی اسپانیا دعوت شده و حالا در اردوی ماتادورها، در گفت و گویی ویژه از اختلافات موجود در رختکن رئال مادرید و انتقال آن به اردوی تیم ملی اسپانیا صحبت کرده است.

مطالعه این گفتگو در روزنامه آ.اس خالی از لطف نیست:

*سلام رائول؛ جو حاکم بر اردوی تیم ملی اسپانیا، برای قهرمانی در جام کنفدراسیون ها،چطور است؟ این تنها جامی است که موفق به فتح آن نشده اید.

جوحاکم بر اردوی تیم ملی اسپانیا بعد از فتح اولین قهرمانی مان در یورو خیلی خوب است. ما کاملا متحدیم و با فروتنی مثل همیشه به کارمان ادامه می دهیم. انگیزه های زیادی برای فتح جام قهرمانی دیگری داریم.

*اینجا دیگر مورینیو نیست و دل بوسکه مربی شماست

بله. مهم این است که اینجا هستیم وبعد از برگزاری چند بازی این طرف و آن طرف، حالا می توانیم کار را شروع کنیم

*آلبیول در سالهای اخیر به مراتب کمتراز آنچه شایستگی اش را دارد، بازی کرده است

نمی دانم.سرمربی تیم این طور تصمیم گرفته. قطعا دوست داشتم بیشتر بازی کنم. ولی باید به تصمیمات سرمربی تیم احترام گذاشت.

*بله.مدافعانی مثل واران و کاروالیو به رئال مادرید منتقل شدند

بله. و علاوه بر آنها بازیکنان دیگری برای پست های دیگری خریداری شدند . رئال مدافعان خیلی خوبی دارد.

*به نظر می رسد که آربلوا و کاسیاس بدون اسم بردن از یکدیگر و اشاره مستقیم، درحال ارسال پیغام هایی برای هم هستند. آلبیول اوضاع میان این دو را چطور می بیند؟

رابطه میان این دو نفر سرد شده ولی من دوست دارم که این رابطه به حالت عادی بازگردد

*پس این کاملا محسوس است که رابطه این دونفر سرد شده است؟

شاید رابطه شان کمی سرد شده باشد، ولی این طور نیست که رابطه شان با هم بد باشد. به عنوان هم تیمی این دو نفر، و چون هردویشان را دوست دارم، امیدوارم که هر چه زودتر این مشکلات موجود حل شوند.

*این داستانی است که مورینیو ایجادش کرد

حالا که او رفته است. این مشکل همه بود.

*رئال مادرید این روزها به دنبال سرمربی است و حتی نام دل بوسکه هم به گوش می رسد

بله بله (می خندد) خیلی هم خوب است

*دوست داری دل بوسکه سرمربی رئال مادرید شود؟

باید منتظر ماند که سرمربی جدید با رئال مادرید قرارداد ببندد.هر سرمربی ای که به رئال مادرید بیاید، سرمربی خوبی خواهد بود. همه ما در تیم ملی اسپانیا از عملکرد دل بوسکه راضی هستیم و همه به خوبی از دوران حضور او روی نیمکت مربیگری رئال مادرید یاد می کنند.ولی دل بوسکه سرمربی رئال مادرید نخواهد شد و این را خیلی روشن و شفاف گفته است.

*از جام کنفدراسیون‌ها بگو؛ اسپانیا با بازیکن شماره ۹ بازی می کندیا با بازیکن شماره ۹ کاذب و یا بدون بازیکن شماره ۹.آیا ممکن است آلبیول در پست بازیکن شماره ۹ بازی کند؟

(می خندد) ممکن است. موراتا دیروز در تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌ها به گل رسید، چون من همیشه درسهای خوبی به او داده ام..ولی جدی، مهم این است که اسپانیا خوب بازی کند؛ چه با بازیکن شماره۹ یا چه بدون آن. هر دو گزینه، گزینه های خوبی هستند و سرمربی تیم باید دراین باره تصمیم گیری کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391