برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری در میلان ماندنی شد

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۱ — گل

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان طی جسله ای که ما بین آلگری،گالیانی و برلوسکونی در ویلای آرکونه برگزار شد این مربی ۴۵ ساله قراردادش را تمدید کرد.

شب گذشته جلسه ای ما بین سران روسونری و آلگری در ویلای سن مارتینو در آرکونه انجام شد،ملاقاتی که سه هفته ی تمام آلگری منتظر آن بود تا در نهایت برلوسکونی برای اعلام تصمیم نهایی اش تصمیم به بازگشت از ساردینیا گرفت.

هر چند که گفته می‌شد این ملاقات به صرف شام خواهد بود اما تمام خبرنگاران و رسانه های ایتالیایی در بیرون ویلای شخصی برلوسکونی در آرکونه تجمع کرده بودند و میلان چنل نیز پوشش زنده خبری این جلسه را ترتیب داد.

به نقل از ac-milan.ir-برلوسکونی پس از پایان مذاکره به خبرنگاران چنین گفت" من با آلگری و گالیانی همنشینی صمیمی و رکی داشتیم و در آن به بررسی و آنالیز فصل گذشته پرداختیم و برخی مسائل را روشن کردیم."

" ما به توافقات نهایی در رابطه با قوانین و وظایف باشگاه در قبال مربی و مربی در قبال باشگاه رسیدیم. "
" همچنین در رابطه به نوع فوتبالی که میلان باید بازی کند نیز صحبت کردیم . موضوع دیگر در رابطه با لیست بازیکنان و دستورالعمل نهایی ما در رابطه با فصل نقل و انتقالات بود.رابطه ی من با آلکری همانگونه که هرگز لطمه ای به آن وارد نشده بود با ایمان به یک دیگر و احترام متقابل ادامه پیدا خواهد کرد."


شایعات از تمدید قرارداد آلگری با میلان تا سال ۲۰۱۵ خبر می دهد اما همچنان چیزی به طور رسمی اعلام نشده .گفته می شود آلگری در پایان جلسه به شدت خواهان یک دفاع وسط قدرتمند ، دو هافبک و یک وینگر مهاجم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391