برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشکیل کمیته ای برای آنالیز سطح زبان آلمانی پپ

جمعه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۵ — گل

- اخیرا پره گواردیولا، برادر پپ گواردیولا سرمربی فصل آتی بایرن مونیخ در گفت و گو با رسانه های آلمانی اعلام کرده بود که برادرش به شدت مشغول یادگیری زبان آلمانی است و دیوانه وار برای آنکه بتواند با تسلط بی عیب و نقص به این زبان صحبت کند تلاش می کند.

پپ گواردیولا

طبق گفته های او، پپ یک معلم خصوصی آلمانی دارد و روزی ۴ ساعت زبان می آموزد و حتی در تعطیلاتش دراسپانیا هم یک مربی آلمانی به خدمت گرفته بود و حتی این مربی را با خود بر سر قراری که برای صرف ناهار با برادرش داشته برده.این طور به نظر می رسد که پپ قصد دارد تا در مراسم معارفه اش که تا چند روز دیگر در دفتر باشگاه آلیانس آرنا برگزار می شود، با زبان آلمانی با خبرنگاران به صحبت بپردازد.

بنا به گزارش منتشره در روزنامه های اسپانیاییی، حالا و از سوی دیگر در آلمان با ذره بین کارهای پپ گواردیولا را مورد بررسی قرار می دهند. در ماه ژوئن گروهی از متخصصان زبانهای اسپانیایی- آلمانی شروع به آنالیز روند پیشروی پپ گواردیولا در یادگیری زبان آلمانی خواهند پرداخت.

این گروه تحت عنوان کابینه گوته، متشکل از زبان دانان حرفه ای، مدیران و پروفسورهای زبانشناسی هستند که به زبان آلمانی مسلط هستند و اهداف کاری شان گسترش دانششان در حیطه زبان آلمانی، بهبود متدهای آموزش زبان وتقویت روابط کشورهای اسپانیایی زبان با کشورهای آلمانی زبان است. این گروه قصد دارد تا به آنالیز سطح زبان آلمانی گواردیولا بپردازد تا ببیند که در طول چند ماهی که پپ به شیوه ای فشرده آموزش زبان آلمانی را آغاز کرده تا به بهترین نحو ممکن بتواند از پس مسئولیت های حرفه ای اش در باشگاه باواریایی بربیاید، او تا چه حد در یادگیری این زبان موفق بوده

تا قبل از این، پپ گواردیولا به زبان های کاتالان، کاستیانو(اسپانیایی)، ایتالیایی و انگلیس مسلط بود و حالا زبان آلمانی پنجمین زبانی است که پپ آنها را فرا گرفته. متخصصان این کمیته درنظر دارند تا بعد از انجام این آنالیز، نتایج تحقیقشان در مورد نحوه استفاده از واژگان ، زبان بدن و ارزشهای انتقال پیام های توسط گواردیولا را اعلام خواهند کرد.در همین راستا آنها اعلام کرده اند که به صورت مداوم و تدریجی نتایج بررسی هایشان را اعلام و نقاط ضعف گواردیولا را در اینترنت یاداوری خواهند کرد تا بدین ترتیب سرمربی باتجربه اسپانیایی بتواند به ارزیابی شرایط زبان آلمانی اش بپردازد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391