برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلوس: اگرنیمار بیاید، نیروی کمکی بزرگی برای مسی خواهد شد

جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۴ — گل

دانی آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا براین باور است که بارسلونا به خرید بازیکنی مثل نیمار نیاز دارد

دنی  آلوز

آلوس در صحبت هایی گفته:« نیمار یک نیروی کمکی برای تیم خواهد بود تا بیش از پیش به رقابت بپردازد و باحضور او، به مسی کمک خواهد شد تا موقعیت های ویران کننده بیشتری را خلق کند. آمدن او به مسی کمک زیادی خواهد کرد. گاهی وقتها هست که جای خالی چنین حرکات ویران کننده ای حس می شود؛ ویژگی ای که شاید نیمار در مقایسه با سایر بازیکنان کره زمین از آن برخوردار باشد.»

آلوس در جریان مراسم تبلیغاتی آدیداس که درمنطقه گاوا برگزار می شد، به این نکته اشاره کرد که مسی و نیمار می توانند با بازی هم تطبیق پیدا کنند:« نیمار و مسی در دو پست متفاوت بازی می کنند،ولی همیشه بهتر این است که دو پدیده را در تیمت داشته باشی تا یک پدیده. هرچه دو بازیکن بهتر باشند، درک بهتری از هم خواهند داشت.آنها در دو پست متفاوت بازی می کنند وبعید می دانم که مشکلی درمورد عدم تطبیق با شرایط بازی میان آن دو ایجاد شود.نیمار پسر واقعا فروتنی است. او دوست ندارد که درخارج از زمین چمن سوژه باشد.»


مدافع برزیلی در صحبت هایش اعلام کرد که نیمار اصلا خودخواه نیست. او ادامه داد:« در بارسلونا هر بازیکنی باید ۱۰۰% توانش را برای تیم به کار بگیرد. بزرگ بودن یک بازیکن اصلا به این نیست که چقدر درکانون توجه رسانه‌ها بوده و یا چقدر خودخواه باشد.اگر یک فوتبالیست برمبنای آنکه بیشتر یا کمتر روی جلد روزنامه‌ها برود، تیم آینده اش را انتخاب کند، برنده و موفق نخواهد شد.»

آلوس در ادامه در مورد شرایط تیاگو آلکانتارا در بارسلونا که در هفته های گذشته صحبت های متعددی در مورد جدایی او از تیم کاتالان به گوش می رسید هم صحبت کرد و گفت:«اگر سران بارسا بازیکنی مثل تیاگو را از دست بدهند، اشتباه بزرگی کرده اند؛چون او کارهای زیادی برای تیم انجام می دهد.البته درک می کنم که تیاگو بخواهد به تیم دیگری برود. او می خواهد بازی کند. می خواهد در دنیای فوتبال برای خودش کسی باشد. فکر می کنم که او یکی از بازیکنان فوق حرفه ای در دنیای فوتبال است. تیاگو تلاش می‌کند و می داند که ممکن است در بازی بعد درترکیب تیم قرار بگیرد و ممکن است هم درترکیب نباشد و پذیرش این نکته واقعا سخت است.»

آلوس درمورد آینده خودش هم گفت:« هیچ وقت نمی دانی که در آینده چه رخ خواهد داد.هرچه درهای بیشتری به رویت باز باشد، آینده بهتری خواهی داشت.ولی من از حضور دربارسا راضی هستم و درفکر اینم که تاهروقت که می توانند مراتحمل کنند، اینجا بمانم.»

بخش پایانی صحبت های آلوس درمورد داربی پیش روی کاتالونیا مقابل اسپانیول وجنجال به وجود آمده برسر برتن کردن پیراهن بارسلونا به مجسمه کلمب دراین بندر بود. او گفت:« فکر می کنم که نباید با دید بد به این ماجرا نگاه کرد. کلمب خوشتیپ شده بود؛ باید به این مسائل با دید طنزو خنده نگاه کرد.اگر فردا پیراهن اسپانیول را تن کلمب کنند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391