برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیربرنامه های آمبروزینی: امیدوارم آنطور که شایسته است ازاو تقدیر شود

پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۶ — گل

ماسیمو آمبروزینی آخرین بازمانده نسل طلایی کارلو آنچلوتی درباشگاه میلان، در بازار نقل وانتقالات تابستانی، پس از ۱۸ سال از میلان جدا خواهد شد و در این میان مدیر برنامه های او به انتقاد از سران باشگاه پرداخته.

ماسیمو آمبروسینی

ماسیمو آمبروزینی از سال ۱۹۹۵ در باشگاه میلان توپ می زند و روکی معتقد است که با این هافبک ۳۶ ساله آنطور که باید رفتار نشده.او با انتقاد از سران روسونری دراین باره گفت: " با توجه به حضور ۱۸ ساله ماسیمو در میلان،به نظرم باشگاه می توانست رفتار بهتری نسبت به این وضعیت نشان دهد.او همیشه همه پیشنهادهایی که از باشگاه های مختلف داشت را رد کرده و همواره در هر شرایطی رفتار مناسبی داشته، بنابراین امیدوارم میلان آنطور که شایسته این بازیکن است از او قدردانی کند."
روکی در رابطه با مقصد احتمالی آمبروزینی گفت: "ماسیمو باید خودش تصمیم بگیرد که کجا می خواهد فوتبال اش را ادامه بدهد. اما او هنوز کمی ناراحت بود.در حال حاضر او همچنان از شرایط فیزیکی خوبی برخوردار است و پیشنهاد‌ها را بررسی خواهیم کرد. فعلا در حال مذاکره با باشگاه وستهم هستیم اما مذاکره مان با فیورنتینا هنوز وارد فاز جدی نشده. هر چند که آمبروزینی در لیست خرید باشگاه ویولا است اما حضور او در فلورانس به رفتن احتمالی داوید پیزارو بستگی دارد.پیشنهادهای دیگری نیز از باشگاه های استرالیایی دریافت کرده ایم"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391