برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آربلوا: مورینیو با چنگ و دندان برای رئال جنگید

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — فارس

مدافع رئال مادرید معتقد است سرمربی پرتغالی با تمام توانش برای این تیم جنگیده است.

آلوارو آربلوا

آلوارو آربلوا مدعی شده است که تعدادی از بازیکنان رئال مادرید خودخواه بوده‌اند و در آخرین سال سرمربیگری مورینیو تمایلات شخصی خود را به منافع باشگاه ترجیح دادند.

وی اظهار داشت: بسیاری از ما نگران بودیم که در مطبوعات مورد انتقاد قرار نگیریم و تلاش کردیم خودمان را خوب نشان دهیم و فقط وقتی به نفع خودمان بود، خوب حرف می‌زدیم. تیم بسیار سالمی داریم اما شاید از کمبود بلوغ برای کنترل شرایط سخت رنج می‌بریم.

بازیکن رئال مادرید ادامه داد: حضور در این باشگاه بسیار سخت است وقتی کارها آن طور که می‌خواهید پیش نمی‌رود. باید از این برای سال آینده درس بگیریم. همه باید تحت هدایت سرمربی جدید در کنار هم باشیم و تحت تأثیر شرایط بیرونی قرار نگیریم.

آربلوا بر این باور است که مورینیو هرکاری که در توانش بود، انجام داد. وی گفت: او با چنگ و دندان برای این باشگاه جنگید و مجبور شد خیلی چیزها را تحمل کند. او همیشه رئال مادرید را به خودش ترجیح می‌داد. این همیشه به قیمت لکه دار کردن چهره خودش تمام می‌شد و من مطمئن نیستم که همه در باشگاه از جمله برخی بازیکنان بتوانند همین حرف را بزنند. خودم هم شامل این بازیکنان می‌شوم. همیشه اول به خودم نگاه کردم و می‌خواستم کارها برای خودم خوب پیش برود، بعد برای باشگاه. خیلی‌های دیگر مثل من هستند.

مدافع رئال مادرید تأکید کرد: بازیکنان می‌توانستند سال گذشته بهتر عمل کنند و همه ما مسئول هستیم. مایه خجالت است که نتوانستیم افتخارات بیشتری به دست آوریم. مورینیو هرجا که بود قهرمان شده و مایه تعجب است که بهترین ترکیب زیر نظر او کمترین افتخارات را به دست آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391