برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آربلوا:من و کاسیاس باید باهم حرف بزنیم

جمعه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۹ — گل

آلوارو آربلوا، مدافع رئال مادرید این روزها در اردوی تیم ملی اسپانیاست و خود را برای حضور در جام کنفدراسیون‌ها آماده می کند.

ایکر کاسیاس و آلوارو آربلوا

او در گفتگو با برنامه ال لارگروی کادنا سر در مورد رابطه اش با ایکر کاسیاس در اردوی تیم ملی اسپانیا در برزیل صحبت کرد.

این درحالی است که بعد از آخرین بازی رئال در رقابت های لالیگا و مقابل اوساسونا، آربلوا در دفاع از مورینیو صحبت هایی را برزبان آورد و برخی از بازیکنان رئال را مقصر جدایی مورینیو دانست؛ البته او دراین صحبت‌ها از کاسیاس اسم نبرد و حالا هم اعلام کرده که هیچ وقت منظورش به بازیکن خاصی نبوده. آربلوا در عین حال اعلام کرد که باید با کاسیاس صحبت کند تا به شفاف سازی امور بپردازد.

آربلوا در بخشی از صحبت هایش که در روزنامه آ.اس نیز بازتاب یافته دراین باره گفت:« من با دل بوسکه دراین باره صحبت نکرده ام و بعید می دانم که نیازی به صحبت کردن با او باشد. این موضوعی نیست که دل بوسکه بتواند در موردش کاری انجام دهد.من هیچ مشکلی ندارم و ما رابطه خوبی داریم که به تیم ملی آسیبی نمی رساند.»

او در مورد صحبت های جنجالی ای که بعد از آخرین بازی رئال در لالیگا مقابل اوساسونا برزبان آورد گفت:« من فقط آنچه حس می کردم را برزبان آوردم . گفتم که این مسئولیت بردوش همه است.من یک خودانتقادی انجام دادم و اول از همه هم از خودم شروع کردم.اگر به کسی اشاره کرده باشم، منظورم خودم بوده.من از ایکر نامی نبردم و حتی غیرمستقیم به او اشاره هم نکردم.باید ورق را برگرداند.»

آربلوا درمورد مورینیو هم گفت:« من کارها را به خاطر تمایلات شخصی ام انجام نمی دهم. صادق و روراست هستم و نظراتم را ابراز می کنم. مورینیو از خیلی نظرات مارا سرزنش می کرد ولی همه این کارها را صادقانه انجام می دهد.»

او راجع به جو حاکم بر اردوی اسپانیا گفت:« با بعضی‌ها رابطه حرفه ای و فوتبالی دارم و با بعضی دیگر دوستان صمیمی هستیم. در زندگی باید روابط دوستانه ای داشته باشی تا لحظات خوب و بد را کنار دوستانت سپری کنی. نیازی نیست که هر ۲۳ بازیکن تیم ملی با هم دوستان صمیمی باشند.من با همه رابطه خوبی دارم ولی برای شام خوردن ، تنها با بعضی از آنها بیرون می روم.»

آربلوا در مورد عکس یادگاری با مورینیو واعضای کادر فنی گفت:« من بازیکنان زیادی را دیده ام که باسرمربی تیم عکسی به یادگار گرفته اند ولی برای من مهم نیست. من از مورینیو واقعا متشکرم، چون با من رابطه فوق العاده ای دارد. بعضی دیگر از هم تیمی‌ها این طور نبودند. ولی نمی توان برای هیچ چیزی حسرت خورد.»

مدافع رئال در مورد رابطه اش با کاسیاس گفت:« قطعا باید باهم حرف بزنیم. به این موضوع بیش از حد اهمیت داده می شود ولی امیدوارم که این جنجال پایان یابد. قطعا ماجرا حل خواهد شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391