برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بکن باوئر: سامر نقش مهمی در موفقیت های این فصل بایرن داشت

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۸ — گل

سامر تابستان گذشته جای کریستین نرلینگر را به عنوان مدیر ورزشی بایرن گرفت و بکن باوئر معتقد است که باید بخشی از موفقیت خارق العاده بایرن در این فصل را حاصل تلاش های او دانست

فرانس  بکن باوئر

فرانتس بکن باوئر، رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است که ماتیاس سامر نقشی تعیین کننده در سه قهرمانی بایرن در این فصل داشت.

مرد سال ۱۹۹۶ اروپا تابستان گذشته جای کریستین نرلینگر را به عنوان مدیر ورزشی بایرن گرفت و بکن باوئر معتقد است که باید بخشی از موفقیت خارق العاده بایرن در این فصل را حاصل تلاش های او دانست.

قیصر فوتبال آلمان به اسکای گفت:" بدون اینکه بخواهم سهم سایرین را کم اهمیت نشان بدهم، باید بگویم که سامر نقشی مهم در این موفقیت‌ها داشت.

او در شرایطی به باشگاه آمد که تیم روی زمین بود. من قبلا هم گفتم که یکی از بهترین عملکردهای چند سال اخیر باشگاه مربوط به سامر بود.

او بار دیگر تیم را بلند کرد؛ البته به همراه یوپ هاینکس و شاگردانش. سامر نقش مهمی در موفقیت های بایرن داشت و بایرن اکنون جایی است که ما دوست داشتیم، باشد"

بکن باوئر همچنین یوپ هاینکس را مورد ستایش قرار داد و گفت:" هاینکس بازیکنی در کلاس جهانی بود و اکنون یک مربی جهانی است. به همین خاطر است که بازیکنانش به او احترام می گذارند. آنها نمی خواستند یوپ را ناامید کنند. می خواستند او در آخرین بازی اش یک قهرمانی به دست بیاورد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391