برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در بیانیه مدیران تاکید شد؛ باشگاه‌ها حق پرداخت مالیات بازیکنان و مربیان را ندارند

شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۲ — مهر

جلسه مشترک مدیران باشگاه‌ها، سازمان لیگ برتر، فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان در محل وزارتخانه برگزار و نتیجه نشست طی بیانیه‌ای اعلام شد.

این جلسه که امروز شنبه با حضور محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه برگزار و طی آن مدیران باشگاه‌ها طی بیانیه ای به لزوم قانونمندی در هزینه کرد باشگاه‌ها تاکید کردند. بیانیه صادره به قرار زیر است:

۱- باشگاه‌های لیگ برتر بودجه سالیانه وبرنامه خود را ظرف دو هفته آتی به تایید هیات رییسه باشگاه‌ها رسانده و یک نسخه آن را برای تصویب به سازمان لیگ ارائه نمایند . بدیهی است این موضوع با توجه به الزامات AFC بوده و در کسب امتیاز باشگاه‌های کشورمان اثر مستقیم دارد. باشگاه‌هایی که به هر دلیل از ارائه آن خودداری کنند ، هیات رییسه سازمان لیگ برتر با باشگاه‌های خاطی طبق مقررات رفتار خواهد کرد.

۲- با توجه به الزمات AFC باشگاه‌ها باید نسبت به اختصاص ۶۰ درصد از هزینه سالیانه خود در امر جذب و پرداخت سالیانه و ماهیانه و پاداش بازیکنان و کادر فنی اقدام نمایند. این موضوع مربوط به فصل ۹۲ و۹۳ است.

۳- مالیات به صورت کلی برعهده کادر فنی و بازیکنان به غیر از مالیات تکلیفی خواهد بود و باشگاه‌ها حق پرداخت آن را نخواهد داشت.

۴-- مقرر شد پیشنهاد عملی باشگاه‌ها در خصوص حقوق پخش تلویزیونی به هیات رییسه سازمان لیگ ارائه شده و پس از طرح در هیات فدراسیون و تصویب آن توسط وزارت ورزش و جوانان، جهت تنظیم اولیه به دولت و متعاقبا به جهت تبدیل به قانون به مجلس محترم ارائه شود.

۵- تعداد بازیکنان هر باشگاه که درآغاز فصل از باشگاه‌های دیگر انتقال می یابد حداکثر به ۳ بازیکن از لیگ برتر و۲ بازیکن خارجی طی مدت ۳ سال کاهش خواهد یافت.

۶- مدیران ۳ باشگاه استقلال پرسپولیس و سپاهان به همراه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با حضور در دفتر سید حمید سجادی معاون ورزش و جوانان توافق نامه ای امضاء خواهند کرد تا از رشد بی رویه قیمت بازیکنان و کادر فنی جلوگیری به عمل آورند تا از خسارت موجود به فوتبال کشور و عدم توجه به کار در رده های سنی پایه ممانعت به عمل آید .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391