برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ازسرگیری دادگاه فساد اخلاقی بنزما و ریبری

چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۱ — گل

از صبح روز سه شنبه پرونده فساد اخلاقی کریم بنزما و فرانک ریبری در دادگاه پاریس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و این بررسی تا روز ۲۶ ژوئن ادامه خواهد داشت.

فرانک  ریبری و کریم بنزما

اتهام وارده به ۲ ستاره ملی پوش تیم ملی فرانسه برقراری ارتباط نامشروع جنسی با یک فاحشه که سنش پائین تر از سن قانونی بوده است و البته هیچ یک از این دو بازیکن، در این جلسات دادگاه حضور نخواهند یافت.

حدود ۳ سال پیش بود که انتشار یک خبر در رسانه های فرانسوی جنجال بزرگی به پا کرد. خبر از رسوایی اخلاقی کریم بنزما و فرانک ریبری بود که به جرم برقراری رابطه نامشروع با یک فاحشه که سنش از سن قانونی هم کمتر بود، مورد اتهام قرار گفته بودند.گرچه سروصدای این ماجرا در سال ۲۰۱۰ بلند شد ولی همه چیز از سپتامبرسال ۲۰۰۹ آغاز شد..در یک کافه در پاریس و بلافاصله در بررسی‌ها نام دختران متعددی مطرح شد ودرنهایت یک مورد، بیش از سایر افراد، مورد توجه قرار گرفت.دختری به نام «زاهیا دهار» که در سال ۱۹۹۲ در الجزایر متولد شده ودرسن ۱۰ سالگی با مادر و برادرش به فرانسه نقل مکان کرده.او در سن ۱۵ یا ۱۶ سالگی فاحشگی را شروع کرده و بعد از آن هم درسال ۲۰۰۹ درازای دریافت پول با دوستاره ملی پوش تیم ملی فرانسه رابطه داشته.

تدریجا زاهیا به بازپرسان پرونده اعلام کرده که با افراد سرشناس از جمله ۲ بازیکن فوتبال: ریبری و بنزما رابطه نامشروع جنسی داشته و درمورد ارتباطش با بازیکن بایرن اعلام کرده که دو بار با ریبری دیدار کرده. یک بار در اوایل سال ۲۰۰۹ ودرازای دریافت ۷۰۰ یورو و بار دوم چند ماه بعد که ریبری پولی به او نداده. خود ریبری هم به یکی از این دو دیدار اعتراف کرده ولی شاهدانی هستند که صحبت های زاهیا را تائید می کنند.

او درمورد دیدارش با کریم بنزما هم گفته که در ماه می سال ۲۰۰۸ درکافه ای درپاریس با بنزما دیدار کرده و بعداز برقراری رابطه نامشروع جنسی، بنزما به او ۵۰۰ یورو پول داده و گفته که بیشتر از این پول همراهش ندارد.

البته کریم بنزما صحبت های دیگری دارد و او گفته که هیچ وقت با زاهیا رابطه ای نداشته ولی دقیقا مثل مورد ریبری، شاهدانی هستند که عکس این صحبت‌ها را تصدیق کرده اند.

فراتر از اما و اگر ها، این دادگاه است که دراین باره تصمیم گیری خواهد کرد که آیا این دو ستاره تیم ملی فرانسه را به جرم رابطه نامشروع با دخترالجزایری که در آن زمان سنش کمتر از سن قانونی بوده متهم کند یا خیر.

البته خود زاهیا اعلام کرده که هر دوی این بازیکنان از سن کم او اطلاعی نداشتند ونمی دانستند که اوسنش کمتر از سن قانونی است. البته قاضی دادگاه حالا حکم برقراری ارتباط جنسی با فاحشه ای با سنی کمتر از سن قانونی را برای این دو بازیکن بررسی می کند. دراین میان نه بنزما، نه ریبری و نه زاهیا در دادگاه روز سه شنبه شهر پاریس حضور نیافتند. درصورت مجرم شناخته شدن ریبری و بنزما این دو بازیکن شاید به ۳ سال زندان و پرداخت جریمه ای ۴۵ هزار یورویی متهم شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391