برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فان خال: تا اوضاع فیزیکی اسنایدر بهتر نشود، نمی تواند کاپیتان تیم باشد

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۸ — گل

سرمربی تیم ملی هلند درصحبتهایی اعلام کرده که تازمانی که اسنایدر به روزهای اوج فیزیکی اش بازنگردد، از بازوبند کاپیتانی تیم ملی خبری نیست

لوئیس فان خال سرمربی باتجربه تیم ملی هلند در صحبت هایی میزان آمادگی وسلی اسنایدر، بازیکن باتجربه تیمش را زیر سوال برد.

در جریان بازی دوستانه جمعه شب تیم ملی هلند که با برد ۰-۳ این تیم مقابل اندونزی همراه بود روبین فان پرسی بازوبند کاپیتانی نارنجی‌ها را بربازو بسته بود و فان خال در صحبت هایی اعلام کرده که اسنایدر تا زمانی که شرایط فیزیکی اش را بهبود نبخشد نه در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد گرفت و نه بازوبند کاپیتانی تیم را به بازو خواهد بست.

فانخال در صحبت هایی به اس.بی.اس۶ گفت:« اسنایدر در اوج آمادگی نبود و در طول یک سال اخیر هم در اوج آمادگی نبوده. می‌شد این را در زمین مسابقه دید. تا زمانی که اسنایدر دراوج نباشد،نمی تواند در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته یا کاپیتان تیم باشد.»

فان خال درادامه صحبت هایش درمورد برد تیمش مقابل اندونزی صحبت کرده و البته از عملکرد شاگردانش در نیمه اول این بازی دوستانه انتقاد کرد ودرعین حال یادآوری کرد که تیمش در نیمه دوم بازی پیشرفت کرده.

فان خال ادامه داد:« در نیمه اول ما وقتی که توپ را هم دراختیار داشتیم، آرامش چندانی نداشتیم. فرصت های زیادی را از دست دادیم. پس وقتی که قبل از اتمام نیمه اول بازی هنوز ۰-۰ است، چیزی بد پیش می رود.در نیمه دوم اوضاع بهتر شد. تک تک بازیکنان بهتر از قبل کار کردند و همه آنها دراین برد نقش داشتند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391