برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالیانی : دوستی ۳۰ ساله من با برلوسکونی به این راحتی‌ها از بین نمی رود

جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۴ — گل

پیش از این گفته می‌شد که بر سر جریانات اخراج آلگری ما بین این دو دوست قدیمی یعنی برلوسکونی و گالیانی مشکلاتی به وجود آمده،هر چند که این موضوع چندان نمی تواند بی ربط باشد اما گالیانی در صحبت هایی چنین چیزی را رد کرد.

آدریانو گالیانی

باربارا برلوسکونی نیز در صحبت های گفته بود که هیچ مشکلی بین پدرش و گالیانی وجود ندارد.گمانه زنی هایی وجود دارد که نامه هواداران تیفوسی مبنی بر کنار نگذاشتن آلگری از سوی گالیانی هدایت می شده تا به نحوی بتواند برلوسکونی را متقاعد کند.

گالیانی در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه میلان گفت " رابطه دوستی و حرفه ای من با سیلویو برلوسکونی به ۳۳ سال پیش بازمی گردد.احترام و دوستی که بین ما وجود داشته هرگز با این گونه مسائل ساده از بین نخواهد رفت"

"باربارا برلوسکونی هم در صحبت هایی به این موضوع اشاره کرد که هیچ مشکلی بین من و پدرش وجود ندارد و این چیزی است که حقیقت دارد"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391