برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوتی: رفتن مورینیو، ناامیدی بزرگی برای تمام مادریدی هاست

جمعه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — گل

گوتی، ستاره سابق رئال مادرید در صحبت هایی راجع به جدایی ژوزه مورینیو ازنیمکت مربیگری رئال مادرید در پایان رقابت های این فصل صحبت کرده است.

گوتی

گوتی در صحبت هایی دراین باره گفت:« این ناامیدی بزرگی برای تمام مادریدی هاست. ما توقعات زیادی از مورینیو داشتیم.نه فقط برای فتح جام های قهرمانی، بلکه برای رقم زدن یک دوره خاص..زمانی که باشگاه بیش از هرزمانی به او نیاز داشت و وقتی بدترین فصل ممکن رقم خورد، کمی فروتنی و ماندن در رئال، می توانست اوضاع را تغییر دهد.»

گوتی یکی از افرادی بود که در تورنمنت گلف خیریه بنیاد فیگو در سن سباستین شرکت کرده بود. او درادامه درپاسخ به این سوال که آیا به نظر او مورینیو رئال را رها کرده و از کشتی هدایت این تیم پیاده شده گفت:« فکر می کنم که همه ما شاهد اوضاع به وجود آمده بودیم. من در جریان اتفاقات روزمره رختکن نبودم ولی وقتی ۴سال با تیم قرارداد داری و در طول ۲ روز تصمیم می گیری که بروی، قطعا همین طور است. »

او در بخش دیگری از صحبت هایش نارضایتی اش رااز سران باشگاه مادریدی ابراز کرد و گفت:« من یک سال و نیم است که از فوتبال خداحافظی کردم واینکه سران باشگاه با من هیچ تماسی نگرفتند، مرا ناراحت نمود.»

اودر مورد رابطه نه چندان خوب مورینیو بابازیکنان رئال و پاسخ به این سوال که آیا این موضوع دلیل جدایی مورینیو از رئال بوده گفت:«در صحبت های اخیر په په، کریس و ایکر می‌شد این رافهمید که شرایط تیم، شرایط بی ثباتی است.شاید مورینیو حس کرده که رفتنش به نفع رئال است.او به هر تیمی که برود موفق خواهد شد و از احترام من برخوردار است.برای او بهترین‌ها را آرزو می کنم. من همیشه گفته ام که اوسرمربی بزرگی است و مطمئنم که اگر برای مدت بیشتری در رئال می ماند، با این تیم موفقیت های بیشتری کسب می کرد.»

گوتی درمورد آنچلوتی، یکی از گزینه های مدنظر رئالی‌ها برای هدایت باشگاه مادریدی گفت:« من دوست دارم که هرسرمربی ای که روی کار می آید، تیم را به قهرمانی برساند.مهمترین نکته این است.نمی دانم که آیا آنچلوتی گزینه ایده آلی است یا نه ولی دوست دارم سرمربی تیم با توجه به مسائل فوتبالی برگزیده شود. البته او مربی بزرگی است و به همین خاطر هم رئالی‌ها قصد جذب او را دارند.»

گوتی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد سران رئال مثل زیدان، پستی مدیریتی به او بدهند گفت:«دوست دارم که نه فقط به این خاطر از من یاد شود، بلکه به خاطر ۱۴ سال حضورم در رئال از من صحبت شود. تا دست کم بتوانم با هواداران به آن ترتیبی که دوست دارم خداحافظی کنم. ولی بعد از یک سال و نیم خداحافظی، کسی به من زنگ هم نزده و از این بابت ناراحتم. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391