برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کارانکا برسر دوراهی دوبی- لندن

جمعه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

بعد از آنکه ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی از نیمکت مربیگری رئال مادرید جدا شد، آیتور کارانکا، دستیار آقای خاص در برنابئو در صحبت هایی اعلام کرد که رابطه خوبی با سران رئال مادرید دارد و درعین حال یادآوری کرد که مورینیو از او خواسته تا برای همراهی او به استمفورد بریج برود.

آیتور کارانکا

در این میان، او هنوز راجع به آینده اش تصمیم گیری نکرده و بعد از هفته‌ها انتظار ممکن است دوباره به کنار مورینیو رفته و روی نیمکت مربیگری آبی های لندنی قرار بگیرد . مربی دوم سابق رئال مادرید هنوز با این باشگاه قرارداد دارد ولی آنچه هیچ قطعیتی ندارد، وجود یک پست فنی برای او در تیم مادریدی است. از همین رو هم هست که آیتور کارانکا این روزها برنامه ریزی هایش را بر پایه جدایی از سانتیاگو برنابئو انجام می دهد و قصد دارد تا پایتخت اسپانیا را ترک کند ولی هنوز در مورد مقصد قطعی اش تصمیم گیری نکرده است .
کارانکا دو گزینه را پیش رو دارد. یکی سفر به لندن و دستیاری ژوزه مورینیو در باشگاه چلسی است. با وجودی که ژوزه مورینیو تقریبا ۲۰ روز پیش مادرید را به مقصد لندن ترک کرد، کارانکا هنوز این شانس را دارد که به لندن و به آقای خاص بپیوندد و مورینیو هنوز جای او را در استمفورد بریج خالی نگه داشته و به این مربی اسپانیایی گفته که اگر تصمیم گرفت تا برای مشارکت در پروژه جدید او در چلسی، به استمفورد بریج برود، جای او در جمع اعضای کادر فنی تیم خالی است. او که بازیکن سابق رئال مادرید بود و یکی از مهره های اسپانیایی این باشگاه بود در طول دوران همکاری با مورینیو رابطه خوبی با او برقرار کرده و درمواقعی که مورینیو در کنفرانسهای خبری حضور نمی یافت او پاسخگوی سوالات خبرنگاران می‌شد و چندین بار مورینیو و سایر اعضای کادر فنی پرتغالی تیمش، به شوخی کارانکا را پرتغالی و ازخودشان نامیده بودند.
و گزینه دومی که پیش روی این مربی اسپانیایی قرار دارد، به سرنوشت مستقل او و جدایی اش از مورینیو حکم می دهد. آینده ای دور از لندن و حتی اروپا.. کارانکا پیشنهادی وسوسه کننده از امارات متحده عربی و از یکی از باشگاه های این کشور دارد تا در صورت پذیرش آن می تواند به عنوان یک سرمربی ، مستقل از مورینیو کارش را شروع کند. تا چند روز دیگر این سرمربی اسپانیایی در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد ولی آنچه قطعی است، این است که آینده او در خارج از باشگاه مادریدی خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391