برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کونته: یووه نباید اشتباه اینتر را مرتکب شود

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۸ — گل

سرمربی یووه معتقد است که اینتری‌ها بعد از فصل موفقیت آمیز ۱۰-۲۰۰۹، نتوانستند تیمی برای آینده بسازند و به یوونتوسی‌ها هشدار داد که نباید اجازه بدهند این سناریو برای آنها تکرار شود

آنتونیو کنته

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، تاکید کرد که این باشگاه نباید اشتباهی که اینتری‌ها بعد از کسب سه گانه سال ۲۰۱۰ مرتکب شدند، را تکرار کنند و در باد دو قهرمانی پیاپی در سری آ بخوابند.

سرمربی بیانکونری معتقد است که اینتری‌ها بعد از فصل موفقیت آمیز ۱۰-۲۰۰۹، نتوانستند تیمی برای آینده بسازند و به یوونتوسی‌ها هشدار داد که نباید اجازه بدهند این سناریو برای آنها تکرار شود.

او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" ما باید به پیشرفت مان ادامه بدهیم. منظورم فقط قهرمانی در جام‌ها نیست. هدف ما باید همیشه پیشرفت کردن باشد زیرا حتی بدون ساختن تیمی برای آینده هم می توانید به قهرمانی برسید.

به آنچه برای اینتر بعد از کسب سه گانه رخ داد نگاه کنید. آنها آن فصل عالی بودند اما برای آینده کاری نکردند. بعد از آن، هر فصل ضعیف تر شدند و اکنون تنها بعد از سه فصل ببینید در چه شرایطی قرار دارند.

در مقابل موفقیت های ما چند سال قبل قابل تصور نبود. ما سال گذشته اسکودتو را بدون شکست فتح کردیم و این فصل هم در فاصله سه هفته تا پایان فصل توانستیم قهرمانی مان را قطعی کنیم.

برای پیشرفت کردن در حال و آینده، باید از تجربه های گذشته استفاده کرد. بسیار مهم است که همیشه تشنه موفقیت های بیشتر باشیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391