برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لغو بازی دوستانه برزیل-انگلیس به خاطر کمبود امنیت

جمعه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۰ — گل

قاضی آدریانا کستا دوس سانتوس دستور داده تا بازی دوستانه دو تیم برزیل و انگلیس که قرار بود روز یکشنبه در استادیوم جدیدماراکانا برگزار شود، لغو گردد. دلیل این دستور هم نبود امنیت لازم برای مراقبت از تماشاگران بوده است

طبق اعلام وب سایت روزنامه استادائو دات کام، دادگاه ایالت مربوطه از قاضی شعبه ۱۳ درخواست بررسی پرونده این بازی را داشت و قرار بود که برگزاری این بازی به منزله تستی از این ورزشگاه در آستانه آغاز رقابت های جام کنفدراسیون‌ها باشد.

ولی دادستان برزیل درخواست کرده تا این بازی لغو شود تا بتوان امنیت این ورزشگاه را فراهم نمود و متخصصان بتوانند هرچه سریعتر آمادگی این ورزشگاه را برای برگزاری مسابقات فوتبال و رویدادهای دیگر تائید کنند. قاضی دوس سانتوس درمورد تصمیمی که گرفته نوشت:« با وجود درخواست های فراوان دادستان، گزارشهای دریافتی کامل نبود و ما نتوانستیم تا به این لحظه آمادگی ورزشگاه و دارا بودن حداقل های لازم برای برگزاری یک بازی یا یک رویداد بزرگ در آن را تائید کنیم.»

تنها گزارش دریافتی درمورد میزان آمادگی ورزشگاه ماراکانا به گزارش پلیس نظامی در روز ۲۹ ماه می برمیگردد که طبق گفته قاضی در آن اعلام شده:« این گزارش نشان می دهد که ورزشگاه هنوز در فاز ساخت و ساز است.»

این درحالی است که تا ۱۵ روز دیگر رقابت های جام کنفدراسیون‌ها در برزیل آغاز خواهد شد وورزشگاه ماراکانایکی از ورزشگاه های میزبان این رقابت هاست.

سفر قریب الوقوع نیمار به اسپانیا

پیش از این قراربود که نیمار بعد از برگزاری این دیدار دوستانه در روز یکشنبه به اسپانیا سفر کرده و درمراسم معارفه اش در نوکمپ حضور یابد ولی با لغو این دیدار دوستانه او این فرصت را خواهد یافت تا زودترعازم اروپا شود. البته قبل از هرچیزی نیمار باید از سرمربی سلسائو و مسئولان کنفدراسیون فوتبال برزیل اجازه بگیرد ولی این احتمال وجود دارد که او زودتراز برنامه ریزی های قبلی عازم اسپانیا شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391