برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسچرانو: احساس خجالت زدگی و شرمندگی می کنم

چهارشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۰ — گل

خاویر ماسچرانو به خاطر لگد زدن به فردی که درکنار اتومبیل حامل برانکاردش حرکت می کرد، از زمین مسابقه اخراج شد

در جریان بازی حساس آرژانتین مقابل اکوادور که روز گذشته در کیتو برگزار و با تساوی دو تیم به پایان رسید، خاویر ماسچرانو بازیکن باتجربه البی سلسته از زمین مسابقه اخراج شد.

دلیل این اخراج رفتار عجیب ماسچرانو بود. او که مصدوم شده بود و با اتومبیل مخصوص حمل بازیکنان مصدوم از زمین بیرون برده می شد، چند بار با لگد به فردی که در کنار این اتومبیل درحال حرکت بود لگد زد و همین رفتار سبب اخراج او را فراهم کرد.

در پایان بازی خاویر ماسچرانو در این باره گفت:« من از او درخواست کردم که آرام تر حرکت کند. او به من توجه نکرد و من واکنش نشان دادم ولی این حرفهای من به منزله توجیهی برای کارم نیست.»

ماسچرانو ادامه داد:« احساس شرم می کنم. راستش را بخواهید اشتباه کردم. اصلا زیبا نیست که بدین ترتیب از زمین مسابقه اخراج شوی و چنین جنجالی را به راه بیندازی.»

او درادامه باز هم توضیح داد:« اتومبیل خیلی سریع می رفت. حرکت تند ماشین ، باعث می‌شد تا من به شدت حرکت کنم ودر آستانه افتادن بودم. من و پزشک تیم خواستم تا اتومبیل آهسته تر برود ولی او به من توجهی نکرد و من چنین واکنشی نشان دادم ولی باز هم تکرار می کنم که رفتارم قابل توجیه نیست.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391