برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیغام مسی در صفحه فیس بوکش:هیچ لغزشی نداشتیم وهمه دین هایمان را ادا کرده ایم

پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۸ — گل

مسی همیشه با وقت شناسی باید ونبایدهای قضایی را رعایت کرده و درآینده هم همینطورخواهد بود. ما به عنوان مشاوران قانونی و قضایی، تمام مسئولیتهای قضایی رابرعهده داریم

لیونل مسی

کمی بعد ازانتشار خبر رسمی دادگاهی شدن مسی به خاطر فساد مالی، این بازیکن آرژانتینی دراین باره بیانیه ای را در صفحه فیس بوکش منتشر کرد

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس مسی دراین باره نوشت:« ما اعلام می کنیم که از سوی رسانه‌ها وارد مراحل ابتدایی قضایی دادگاه اسپانیا شده ایم. این چیزی است که واقعا ما را متعجب ساخته، چون هیچ وقت هیچ لغزشی نداشته ایم و همیشه تمام دیونمان را ادا کرده ایم و به توصیه های مشاوران مالی مان عمل کرده ایم. این مشاوران مالی حالا دراین باره صحبت بیشتری خواهند کرد.»

حتی وکلای مسی هم دراین راستا ابراز تعجب کرده اند و دفتر خوارس ونسیانا، وکیل مسی دراین باره تعجبش را از این شکایت ابراز کرده و گفته:« مسی همیشه به صورت منضبطی باید ونبایدهای قضایی را رعایت می کرد. ما تمام مراحل قانونی را علیه این شکایت طی خواهیم کرد.»

دربیانیه منتشره از سوی دفتر وکیل مسی می خوانیم:« ما بدین ترتیب می خواهیم تعجبمان را از خبر منتشره در رسانه های جمعی ابراز کنیم؛چرا که نه موکلم ونه خود من، هیچ پیغامی از سوی دادگاه در رابطه با خبر منتشره دریافت نکرده ایم.مسی همیشه با وقت شناسی باید ونبایدهای قضایی را رعایت می کرد و درآینده هم همین طورخواهد بود. ما به عنوان مشاوران قانونی و قضایی، تمام مسئولیت های قضایی و اقدامات لازم دراین مراحل را برعهده داشته،مراحل قضایی را طی می کنیم و کاملا به عدالت باور داریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391