برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: ارزش‌ها در فوتبال از بین رفته است

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۷ — گل

او که در آخرین فصل حضورش در رئال با بازیکنان تیمش مشکلات زیادی پیدا کرد، از درز کردن اخبار تیم به رسانه های بسیار ناراحت بود

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال که روز گذشته برای آخرین بار روی نیمکت این باشگاه نشست، ارزشهای فوتبال مدرن را مورد انتقاد قرار داد.

او که در آخرین فصل حضورش در رئال با بازیکنان تیمش مشکلات زیادی پیدا کرد، از درز کردن اخبار تیم به رسانه های بسیار ناراحت بود و به همین دلیل ایکر کاسیاس، کاپیتان تیمش را نیمکت نشین کرد.

او که در تابستان پیش رو به چلسی بازخواهد گشت، معتقد است که از بین رفتن ارزش های باعث پایین آمدن تاثیر تلاش جمعی در فوتبال شده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من معتقدم که موفقیت بستگی به اهدافی دارد که برای گروه تعریف می شود و این گروه است که باید برای رسیدن به این اهداف بجنگد.

کار کردن برای یک تیم به عنوان یک واحد، دشوار و دشوارتر شده است. ارزش‌ها از بین رفته است؛ آموزش و حرفه ای گری بدتر و بدتر شده است.

این یک مشکل در جوامع کنونی و به ویژه در فوتبال است."

مورینیو دلیل صحبت نکردنش در روزهای منتهی به آخرین بازی این تیم در لالیگا را پرهیز از عدم بیان جنبه های منفی حضورش در اسپانیا عنوان کرد.

" من دوست دارم دوره های مربیگری ام را بدون بیان موارد منفی شروع و به پایان برسانم. به همین دلیل تلاش کردم تا با رسانه های اسپانیایی صحبت نکنم."

آقای خاص همچنین تاکید کرد که به خاطر شکست هایی که داشته ناراحت نیست و آن را به عنوان بخشی از حرفه اش پذیرفته است.

" بردن ۲۰ جام در همه تیم هایی که در آنها مربیگری کردم، خیلی زیاد است. اما من یاد گرفتم که همچنان به دنبال پیروزی های بیشتر باشم. هرچند پذیرفته ام که شکست بخشی از زندگی حرفه ای من است.

این روزها دیگر شکست یک درام بزرگ محسوب نمی شود. با جدایی فرگوسن از منچستریونایتد، متوجه شدم که به عنوان یک مربی نسبتا جوان که در اوج قرار دارد، مسئولیت بیشتری دارم.

من ۱۰ سال است که در اوج هستم. مسئولیت بیشتر و بیشتری احساس می کنم. مربیان جوان انتظارات بیشتری از من دارند و من نمی توانم آنها را ناامید کنم."

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391