برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام مورینیو به هواداران چلسی: من هم یکی از شما هستم

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۷ — گل

مورینیو که در سال ۲۰۰۷ چلسی را ترک کرده بود، امروز با قراردادی ۴ ساله به این باشگاه پیوست و در طول هفته آینده به طور رسمی به رسانه‌ها معرفی می شود.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید چلسی، برقولی که در سال ۲۰۰۴ و در اولین مقطع حضورش در این باشگاه به هواداران داده بود، تاکید کرد.

مورینیو که در سال ۲۰۰۷ چلسی را ترک کرده بود، امروز با قراردادی ۴ ساله به این باشگاه پیوست و در طول هفته آینده به طور رسمی به رسانه‌ها معرفی می شود.

اما او از طریق سایت رسمی باشگاه، برای هواداران چلسی پیامی فرستاد و قولی که ۹ سال قبل به آنها داده بود را تکرار کرد.
در این پیام آمده است:" این دقیقا همان پیامی است اما اکنون می توانم بگویم که من یکی از شما هستم و این کمی شرایط را متفاوت می کند. من در طول دوران حرفه ای ام دو دوره فوق العاده داشتم، چلسی و اینتر. و البته چلسی برای من مهمتر است.

قرار گرفتن مقابل چلسی برای من بسیار بسیار دشوار بود؛ من این کار را دو بار انجام داد و خیلی بد نبود.

به خاطر بازگشتم بسیار خوشحالم. باید خودم را آماده کنم تا در زمان ورودم به باشگاه احساساتی نشوم. اما واضح است که خیلی خوشحالم. گرفتن این تصمیم خیلی راحت بود.

من با رئیس ملاقات کردم و فکر می کنم تنها پس از ۵ دقیقه به توافق رسیدیم؛ جلسه ای کوتاه اما ثمربخش. من از رئیس پرسیدم می خواهی من برگردم،؟ او در جواب گفت می خواهی برگردی؟ و من چند دقیقه فکر کردم و تصمیم نهایی را گرفتم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391